1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kaderimin Yazıldığı Gün 34. bölümde büyük buluşma gerçekleşti!
Kaderimin Yazıldığı Gün 34. bölümde büyük buluşma gerçekleşti!

Kaderimin Yazıldığı Gün 34. bölümde büyük buluşma gerçekleşti!

Kaderimin Yazıldığı Gün son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün'ün bu akşam yayınlanan bölümünde neler oldu? İşte Kaderimin Yazıldığı Gün 34. bölüm ve detaylar..

A+A-

Kaderimin Yazıldığı Gün yepyeni bir bölümle daha izleyicilerinin ekranlarına geldi. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün'ün dün akşam yayınlanan bölümünde izleyicileri nelerle karşılaştı? İşte Kaderimin Yazıldığı Gün son bölüm ve detaylar..


Kaderimin Yazıldığı Gün
 
ELİF VE KAHRAMAN’IN BÜYÜK BULUŞMASI.
 
Elif Maksut’la evlenmiş, ama hala oğluna kavuşamamıştır. Maksut’a bir hafta verir; Maksut bir adım atmadığı taktirde, Elif Yörükhanların karşısına çıkacaktır.

 
Kahraman ise tanımadığı ortaklarla imzayı atmış, huzursuzdur. Yakup’u sıkıştırmaya başlar, gizemli ortakla er ya da geç tanışacaktır.


Elif her zamanki gibi konağı gözlemekte, bir an oğlunu görme heyecanıyla yanıp tutuşmaktadır. Toprak hastalanır ve hastaneye kaldırılır. Elif peşlerinden gider ama oğlunu göremez; imdadına yine Maksut yetişecektir.
Kahraman ve çocuklarla mutlu bir hayat süren Defne, Elif’i gördüğünden şüphelenir ve peşine düşer. Elif ve Defne’nin yüz yüze gelmesi an meselesidir. 


Elif oğlunun hasretine dayanamaz, annesinin konağa gitmesini ister. Sultan konaktan neredeyse kovulur.. Ama Ziya buna müsaade etmez. Sultan Elif’in yerine de Toprak’la hasret giderir.


Elif’in hayatta olduğunu öğrenen Kıymet ise Sultanlara gidip hesap sorar. Elif’in Maksut’la evlendiğini duyduğunda şoke olur... Kıymet için bu iyi bir haberken, Defne korku içindedir. Hayalini kurduğu mutluluk başlamadan bitmek üzeredir.


Elif’in artık takati kalmamış, Maksut da onun üzülmesine dayanamamaktadır. Elif’i Toprak’ın sünnet düğününe götürmeye karar verir... Elif sonunda Yörükhanları karşısına çıkacaktır. Kahraman ise hayatının şokunu yaşamak üzeredir. 

Büyük buluşma sonunda gerçek olur!
 
  
Kaderimin Yazıldığı Gün 33. bölümde neler olmuştu:
 
Elif oğlunu geri alabilecek mi?


Elif, oğluna ve Kahraman’a kavuşmak üzereyken, karşılaştığı manzara hiç umduğu gibi olmamıştır. Dünyası yıkılır. 
Kahraman ise Defne’yle bir hayata imza atmış ancak Elif’i kalbinden söküp atamamıştır. Tek aşkı Elif’tir ve bunu Defne’ye de söyler. 


Öte yandan, Yörükhan Holding’de işler kötüye gitmektedir. Kahraman sonunda Yakup’un dediğini kabul etmek zorunda kalacak ve bir ortaklığa “evet” diyecektir. Yakup’un bulacağı ortak hiç ummadıkları biri olacaktır. 


Elif, oğlunu ve Kahraman’ı Defne’nin yanında gördükten sonra kahrolmuştur. Ama ne olursa olsun savaşıp, oğlunu geri almaya kararlıdır. Konak’taki Defne ve Şükran çekişmesi de devam etmektedir. Defne, Şükranlar’ın organik tarımda Kahraman’a kuruduğu tuzağı, Şükran ise Defne’nin geçmişte Maksut’la yaptığı işbirliğini öğrenir. Savaş giderek kızışmaktadır. 


Elif ise yavaş yavaş umudunu kaybetmektedir. Ne tarafa dönse oğluyla arasında koca bir duvar vardır. Oğlunu almak için, Maksut’un teklifini kabul etmekten başka çaresi yoktur. Kahraman, Holding için, Elif ise oğlu için imza atar. Artık buluşmaları çok yakındır ama hayal ettiklerinin çok uzağındadır.
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler