1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kaderimin Yazıldığı Gün 32.bölüm
Kaderimin Yazıldığı Gün 32.bölüm

Kaderimin Yazıldığı Gün 32.bölüm

Star Tv'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün 32.bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümünde Elif, Maksut'un elinden kurtulabilecek mi? Kaderimin Yazıldığı Gün 32.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayr

A+A-
Star Tv'nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün 32.bölümüyle izleyicisiyle buluşuyor.
 
 
Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümünde Kahraman pes etmeden Elif’in hayatta olduğunu ispat etmeye çalışmaktadır! Aradan iki yıl geçer! Elif hala Maksut’un elinde esirken, Kahraman da yalnızlığın esiri olmuş! Elif Maksut’tan kurtulup Konak’a gitmeye kararlıdır!  Kaderimin Yazıldığı Gün 32.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...
 
Kaderimin Yazıldığı Gün 32.bölüm özeti
 
Elif, Maksut’un elinden kurtulabilecek mi?
 
Kahraman pes etmeden Elif’in hayatta olduğunu ispat etmeye çalışmaktadır. Dedektif Maksut’a çok yaklaşmıştır bu arada. Ne var ki Maksut da boş durmamaktadır. Hemen planını uygular.
 
Elif ise çaresizdir. Maksut’un elinde tutsak olmuş, annesiyle kardeşinin başına gelenlerden bihaberdir. Üstelik Maksut yurt dışına gitmelerine karar vermiştir.
 
Aradan iki yıl geçer
 
Elif hala Maksut’un elinde esirken, Kahraman da yalnızlığın esiri olmuş, hayattan elini eteğini çekmiştir. Bu sırada şirkette işler sarpa sarmış, Yörükhanlar iflasla burun buruna gelmiştir.
 
Defne ise Elif’in yokluğunda kızı Ece ile beraber Toprak’a da bağlanmış, annelik yapmaktadır. Melek yüzünü bir kez daha Yörükhanlara göstermektedir.
 
Maksut Elif’in yüzünü güldürmek için kendini parçalarken, Elif gizli bir plan yapmaktadır. Çok önemli bir gerçeği saklamaktadır öte yandan.
 
Ziya, Kahraman’ın derbeder ve hayata küskün haline artık tahammül edemez. Kıymet’le konuşurlar; en iyisi Kahraman’ın Defne’yle yeniden evlenmesi ve yuvasını kurmasıdır. 
 
Elif Maksut’tan kurtulup Konak’a gitmeye kararlıdır. Müjgan’la planlarını uygularlar. Maksut’un evinden kaçmayı başarır. Diğer tarafta Kahraman büyük bir karara imza atmak üzeredir.

HABERE YORUM KAT