1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kaderimin Yazıldığı Gün 32. bölümde heyecan doruğa çıktı
Kaderimin Yazıldığı Gün 32. bölümde heyecan doruğa çıktı

Kaderimin Yazıldığı Gün 32. bölümde heyecan doruğa çıktı

Kaderimin Yazıldığı Gün 32. bölümüyle izleyecilerine yine unutamayacakları bir bölümle çıktı. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün son bölümünde neler oldu? İşte Kaderimin Yazıldığı Gün 32. bölümden fragman ve detaylar..

A+A-

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi izleyenlerine yine heyecan dolu bir bölüm yaşattı. star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün'ün dün akşam yayınlanan bölümünde yine heyecan doruktaydı. İşte Kaderimin Yazıldığı Gün 32. bölüm ve detaylar..

, Maksut’un elinden kurtulabildi mi?
 
Kahraman pes etmeden Elif’in hayatta olduğunu ispat etmeye çalışmaktadır. Dedektif Maksut’a çok yaklaşmıştır bu arada. Ne var ki Maksut da boş durmamaktadır. Hemen planını uygular.
 
Elif ise çaresizdir. Maksut’un elinde tutsak olmuş, annesiyle kardeşinin başına gelenlerden bihaberdir. Üstelik Maksut yurt dışına gitmelerine karar vermiştir.
 
Aradan iki yıl geçer
 
Elif hala Maksut’un elinde esirken, Kahraman da yalnızlığın esiri olmuş, hayattan elini eteğini çekmiştir. Bu sırada şirkette işler sarpa sarmış, Yörükhanlar iflasla burun buruna gelmiştir.
 
Defne ise Elif’in yokluğunda kızı Ece ile beraber Toprak’a da bağlanmış, annelik yapmaktadır. Melek yüzünü bir kez daha Yörükhanlara göstermektedir.
 
Maksut Elif’in yüzünü güldürmek için kendini parçalarken, Elif gizli bir plan yapmaktadır. Çok önemli bir gerçeği saklamaktadır öte yandan.
 
Ziya, Kahraman’ın derbeder ve hayata küskün haline artık tahammül edemez. Kıymet’le konuşurlar; en iyisi Kahraman’ın Defne’yle yeniden evlenmesi ve yuvasını kurmasıdır. 


Elif Maksut’tan kurtulup Konak’a gitmeye kararlıdır. Müjgan’la planlarını uygularlar. Maksut’un evinden kaçmayı başarır. Diğer tarafta Kahraman büyük bir karara imza atmak üzeredir.

HABERE YORUM KAT