1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kaderimin Yazıldığı Gün 32. bölümde Elif çaresiz
Kaderimin Yazıldığı Gün 32. bölümde Elif çaresiz

Kaderimin Yazıldığı Gün 32. bölümde Elif çaresiz

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi izleyenlerine yine heyecan dolu bir bölüm yaşattı. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün'ün dün akşam yayınlanan bölümünde yine heyecan doruktaydı. İşte Kaderimin Yazıldığı Gün 32. bölüm ve detaylar..

A+A-
Kaderimin Yazıldığı Gün 32. bölümüyle izleyicilerinin ekranlarına geldi. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün'ün yayınlanan son bölümünde neler oldu? İşte Kaderimin Yazıldığı Gün 32. bölüm ve detaylar..
 
 
 Yazıldığı Gün
 
Elif, Maksut’un elinden kurtulabildi mi?
 
Kahraman pes etmeden Elif’in hayatta olduğunu ispat etmeye çalışmaktadır. Dedektif Maksut’a çok yaklaşmıştır bu arada. Ne var ki Maksut da boş durmamaktadır. Hemen planını uygular.
 
Elif ise çaresizdir. Maksut’un elinde tutsak olmuş, annesiyle kardeşinin başına gelenlerden bihaberdir. Üstelik Maksut yurt dışına gitmelerine karar vermiştir.
 
Aradan iki yıl geçer.
 
Elif hala Maksut’un elinde esirken, Kahraman da yalnızlığın esiri olmuş, hayattan elini eteğini çekmiştir. Bu sırada şirkette işler sarpa sarmış, Yörükhanlar iflasla burun buruna gelmiştir.
 
 
Defne ise Elif’in yokluğunda kızı Ece ile beraber Toprak’a da bağlanmış, annelik yapmaktadır. Melek yüzünü bir kez daha Yörükhanlara göstermektedir.
 
Maksut Elif’in yüzünü güldürmek için kendini parçalarken, Elif gizli bir plan yapmaktadır. Çok önemli bir gerçeği saklamaktadır öte yandan.
 
 
Ziya, Kahraman’ın derbeder ve hayata küskün haline artık tahammül edemez. Kıymet’le konuşurlar; en iyisi Kahraman’ın Defne’yle yeniden evlenmesi ve yuvasını kurmasıdır. 
Elif Maksut’tan kurtulup Konak’a gitmeye kararlıdır. Müjgan’la planlarını uygularlar. Maksut’un evinden kaçmayı başarır. Diğer tarafta Kahraman büyük bir karara imza atmak üzeredir.
 
Kaderimin Yazıldığı Gün 31. bölümde ne olmuştu?
 
Kaderimin Yazıldığı Gün
 
Kahraman Elif’i bulabilecek mi?
 
Elif hayata dönmüştür. Ancak gözlerini açtığında olanlara inanamaz. Maksut’un esiri olmuştur.
 
Konak’ta bütün aile Elif’in ölümünü kabul etmişken, Kahraman hala karısının bir yerlerde nefes aldığından emindir. Bir dedektif tutmaya karar verir. Olayın peşine düşer. 
Öte yandan Elif’in yokluğunu fırsat bilen Defne, Konak’tan çıkmamaktadır. Üstelik Toprak’ı da kimseye bırakmaya niyeti yoktur.
 
Bu arada Maksut’un izini bulan Kahraman gider, hesap sorar. Ancak Maksut’un açık vermeye niyeti yoktur. 
 
Kızının öldüğünü sanan Sultan’ın ise tek dayanağı torunudur. Ne var ki Kıymet onun Konak’a adım atmasını bile istememektedir. Defne’nin hin bir planıyla da, Ziya dahi Sultanlara cephe alır. Sultanlar için İstanbul’dan gitme vakti gelmiştir.
 
Bu arada Kahraman’ın tuttuğu dedektif sağlam iz üzerindedir. Elif’i bulmaları artık an meselesidir.
 
Sultan ise torununun ve Nazlı’nın da zarar görmemesi için Hatay’a gitmeye karar verir. Ama Nazlı bunu bir türlü hazmedemez. Çok önemli bir karar alır. Ne var ki bu kararın sonunun felaket olacağından haberi yoktur.
 
 
Elif kazada aldığı darbe nedeniyle yürüyememektedir. Maksut onu yurt dışına götürmeye karar verir. Bu sırada dedektif Maksut’un izine ulaşır. Kahraman’la buluşmaya karar verirler. Ama evdeki hesap çarşıya uymayacaktır.
 

HABERE YORUM KAT