1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Kablosuz telefona altın dokunuş: “Gigaset SL910 Gold”
Kablosuz telefona altın dokunuş: “Gigaset SL910 Gold”

Kablosuz telefona altın dokunuş: “Gigaset SL910 Gold”

Avrupa'nın lider dect telefon üreticisi Gigaset, altın rengi tasarımıyla dikkat çeken modeli Gigaset SL910 Gold ile teknolojiyi şıklıkla buluşturuyor. Yüksek çözünürlüklü büyük ekranı ile rakiplerinden ayrılan Gigaset SL910 Gold, aynı zamanda renk ve tasa

A+A-
Gigaset, kablosuz telefon dünyasında zerafetten taviz vermeden kullanıcıya en verimli deneyimi yaşatmak için tasarladığı Gigaset SL910 Gold modelini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Satışa çıktığı günden bu yana dünya çapında büyük ilgi gören Gigaset SL910, altın rengi versiyonu ile üstün performans özelliklerini göz alıcı ve sofistike bir tasarımda birleştiriyor.
 
İç mekanlarda 50 metre, dış mekanlarda 300 metreye kadar çekim alanına sahip Gigaset SL910 Gold, 14 saate kadar konuşma süresi ve 200 saatin üstünde, bir başka deyişle 8 günün üstünde standby olarak kalabiliyor. 320x480 HVGA çözünürlüğündeki 3.2 inc ekranı ile en büyük ekrana sahip olması onu rakiplerinden bir adım daha ileri taşıyor.
 
Eco Dect, dokunmatik ekranla buluşuyor
 
Gigaset'in inovatif Alman teknolojisini kullandığı SL910 Gold modeli, ECO Mode'da %60'a varan enerji tasarrufu sağlıyor. Hafızasına 500 vCard'ı kayıt edebilen telefon aynı zamanda Bluetooth sayesinde mobil telefonlardan da vCard transfer edilebiliyor ve 612 karaktere kadar SMS gönderebiliyor.
 
Gigaset Communications Hakkında
 
Gigaset Communications GmbH, dünyanın en büyük telsiz telefon üreticilerinden biri ve “DECT” telefonlarda Avrupa'da pazar lideridir. Merkez ofisi Münih'te bulunan şirket, Gigaset markası altında yüksek kalite ürünler geliştirmekte, üretmekte ve dağıtmaktadır. Ürün gamı, sabit hatla kullanılan telefonları ve VOIP cihazlarını içermektedir. Ana üretim en iyi kalite ve çevre standartları dikkate alınarak Bocholt, Almanya'da yapılmaktadır. (Diyarinsesi.org MY)

HABERE YORUM KAT