1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. İZOL Derneği’nden Erdemlilere ziyaret.
İZOL Derneği’nden Erdemlilere ziyaret.

İZOL Derneği’nden Erdemlilere ziyaret.

Adıyaman İZOL Derneği Başkanı Ramazan Işık ve beraberindeki heyet, Diyarbakır Erdemliler Hareketi Derneği il başkanlığını ziyaret etti.

A+A-

Dernek başkanı Atilla Kaymaz ile bir araya gelen Ramazan Işık ve beraberindeki heyet Sur halkına yaptıkları yardımlardan dolayı Erdemliler Derneği Hareketi Derneği Başkanı Atilla Kaymaz’ı tebrik etti. 
 
Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl Başkanı Atilla Kaymaz’ın yaptığı çalışmaları taktirle takip ettiğini belirten Adıyaman İZOL Derneği Başkanı Ramazan Işık, şehrine ve ülkesine hizmet eden insanların her zaman yanlarında olacaklarını kaydetti.

Kaymaz’ı her platformda taktirle duyduğunu da sözlerine ekleyen Işık, “Gerek basından gerek akrabalar arasından yaptığı hizmetleri devamlı duyuyoruz .Bunlarda bizleri memnun etmektedir sayın Atilla kaymaz bey yıllardır çok mücadeleci paylaşımcı saygınlığı ve misafirperverliği her zamanda ön plana çıkmıştır. Bunlarda bizleri sevindirmektedir. Önemli olan lafla değil ,sözde değil, özde hizmet ve icraatları ile her zaman gündemde olan bir değerli akrabamızdır bu yapılan hizmetler bizleri sevindiriyor. Adıyaman İZOL Derneği başkanı Ramazan Işık Erdemliler Hareketi Derneği gibi önemli bir kurumda Başkanlık edip, başarılı olan Atilla Kaymaz  Akrabaları olarak gurur duyuyoruz. Her zaman yanındayız bunu belirtmek isteriz” diye konuştu. 
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Diyarbakır Erdemliler Hareketi il başkanı Atilla Kaymaz ise, “Sayın Ramazan Işık beyin ziyareti bizleri çok memnun etti. Adıyaman izol derneği Türkiyede izol dernekleri arasında kurulan ilk dernek olup Türkiye’de diğer illerde kurulmuş olan İzol Derneklerine bir ışık olmuştur.

Şuan dernek başkanı sayın Ramazan Işık değerli akrabamız birleştirici tavırı diğer İzol derneklerine de öncülük etmesi başarılı hizmetlere veya işlere imza atmasından dolayı biz akrabalar olarak kendisi ile gurur duyuyoruz. Adıyaman İzol derneği ile en yakın zamanda ortak projelere imza atacağız el birliği ile güzel hizmetler yapacağız tüm İzollu akrabalarımla gurur duyuyorum hepsi birbirinden güzel anlayışlı insanlardırlar. El birliği ile güzel hizmetler yapacağız biz desinler diye hizmet etmeyeceğiz, sadece Allah’ın rızasını almak bize yeterlidir” dedi. 
 
 
 

HABERE YORUM KAT