1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. İzol Aşireti'nden Dermanbaba'ya tam destek
İzol Aşireti'nden Dermanbaba'ya tam destek

İzol Aşireti'nden Dermanbaba'ya tam destek

30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerinde Diyarbakır Yenişehir Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Adayı Dermanbaba lakaplı Yılmaz Acu'ya destek her geçen gün artıyor,Türkiye'nin en büyük aşireti olarak bilinen İzol Aşireti'de seçimlerde Dermanbaba'yı des

A+A-

En iyi Yenişehir için en iyi derman sloganıyla çalışmalarını sürdüren Dermanbaba lakaplı Yılmaz Acu çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini tam gaz sürdüren Acu, Türkiye'nin en büyük aşireti olarak bilinen İzol Aşireti'ni de ziyaret etti. İşadamı Anavatan Partisi eski merkez ilçe başkanı olarak görev yapan İrfan Akba'yı ziyaret eden Acu büyük bir ilgi ile karşılandı. Diyarbakırspor'u başarılı bir şekilde yöneten Felat Hevedanlı'nın da bulunduğu ziyarette keyifli sohbet oluştu.

İzol aşireti olarak ellerinden geleni yapacaklarını belirten İrfan Akba, “Neden böyle faydalı değerlere sahip çıkmayalım. Yılmaz Acu kardeşimi 30 yıldır tanıyorum, yardımseverliği ile her zaman gündemdedir çok güzel çalışmaları var örnek bir insan. Kimse Acu gibi yardımcı olamaz onun için Allah'ın izniyle Meclis'e göndereceğiz, inşallah milletvekilliği yoluda açılır. Acu bir değerdir, böylesi yardımseverlerin yardımları hiçbir zaman unutulmayacaktır. Bize düşen görev iyi çalışıp Meclis'e göndermek, güzel bir makam ve mevkide olursa daha güzel hizmetler yapacağına inancım tamdır. Biz Dermanbaba'ya güveniyoruz dürüstür, şuan Diyarbakır'da seçimlerin favorisi Yılmaz Acu'dur, tek başına sivil toplum örgütüdür ve Diyarbakır'da gündemde ve Diyarbakır'ın böyle değerlere sahip çıkacağına inancım tamdır. Haydi şimdi Yılmaz Acu'ya destek zamanı. Şimdiden hayırlı olsun, başarılar dilerim” diye konuştu.
 

HABERE YORUM KAT