1. HABERLER

  2. İzmir Fuarı'nda 'kayıp ünlüler' var
İzmir Fuarı'nda 'kayıp ünlüler' var

İzmir Fuarı'nda 'kayıp ünlüler' var

Uzun yıllar sahne çalışmalarına ara veren Neşe Köraböcek, Amerika’dan İzmir Fuarı'nda sahne almak için Türkiye’ye geliyor. Seyyal Taner de fuarın yıldızları arasında dikkat çekiyor.

A+A-

23-29 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek 3. Nostaljik Fuar Gazinosu Programı, uzun seneler İzmir Fuarı’nda sahne almış değerli sanatçılarla gerçekleştirilecek. 77. kez gerçekleşecek İzmir Enternasyonal Fuar’ında 17 farklı etkinlik yer alacak.

En son 2003 yılında İzmir Fuarı’nda sahneye çıkmış, rekor sayıda ödüle sahip olan, Amerika’da yaşayan ve daveti kırmayan Neşe Karaböcek fuarda konser vermek için türkiye'ye gelecek. Sahe çalışmalarına uzun süre ara veren Türk Pop Müziği’nin unutulmaz seslerinden Seyyal Taner de fuar da konser verecek sanatçılar arasında yer alacak. Tüm sanatçıları kendine hayran bırakan Türk Halk Müziği ve Sanat Müziği reparturıyla  usta yorumcusu Mustafa keser,  taverna müziğinin duayenlerinden Ümit Besen; Kanto’nun tahttan indirilemeyen kraliçesi Nurhan Damcıoğlu da fuarın yıldızları arasında. Fuarın sunuculuğunu ise  Fatih Mühürdar yapıcak.  İZFAŞ tarafından gerçekleşecek program, 23-29 Ağustos tarihlerinde tüm nostalji tutkunlarına unutulmaz anlar yaşatacak.

Yer: Fuar Göl Gazinosu- Kültürpark- İzmirSaat: 21:00Bilet Fiyatları: 20 YTLBilet Satış: Göl Gazinosu Gişesi