1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. İzmir’ de Uzman Kamera Sistemleri Firması
İzmir’ de Uzman Kamera Sistemleri Firması

İzmir’ de Uzman Kamera Sistemleri Firması

Bir güvenlik ve bilişim firması olan Pusula Bilişim İzmir ve çevresindeki güvenlik sistemi kurulumu taleplerinde en fazla tercih edilen firmaların başında gelmektedir.

A+A-

Bir güvenlik ve bilişim firması olan Pusula Bilişim İzmir ve çevresindeki güvenlik sistemi kurulumu taleplerinde en fazla tercih edilen firmaların başında gelmektedir. konusunda son derece etkili çözümler sunan Pusula Bilişim ile artık İzmir ve çevresindeki insanlar çok daha güvenli bir şekilde ev ve işyerlerinde oturabilecekler. Güvenlik kamera sistemleri hırsızlık faaliyetleri için oldukça etkili uygulamalar olup, aynı zamanda bu tür sistemler kötü niyetli kişilerde caydırıcı etkiye sebep olmaktadır. Bizler için sizlerin fikirleri çok önemlidir. Bu nedenle kamera ve güvenlik sistemlerinin kurulumunda mutlaka fikirlerini de alır onları kendi tecrübemizle harmanlarız. Kameralı güvenlik sistemleri yalnızca hırsızlık faaliyetlerinin önlenmesi için kullanılmaz. Bu tür güvenlik sistemleri çok farklı amaçlarla da kullanılabilmektedir. Örneğin bazı ebeveynler evlerine aldıkları bakıcıları kontrol etmek için güvenlik kameralarından yararlanmaktadırlar. Güvenlik kamera sistemlerinin kurulum ücretini dert etmenize gerek yok. Pusula Bilişim her bütçeye uygun esnek ödeme seçenekleri ile müşterilerinin asla sıkıntıya düşmesine izin vermez. Kamera sistemlerimiz TSE belgeli ve Avrupa kalite standartlarına % 100 uyumludur. Sistem kurulumlarını yapmadan önce uzman teknik ekibimiz bulunduğunuz mekâna gelerek gerekli ön çalışmayı yapmakta ve sonrasında size uygun projelendirme çalışmasını yaparak kamera sisteminizi kurmaktadırlar.

Alarm Sistemlerinde Uygun Ödeme Seçenekleri

Her türlü güvenlik sisteminin kurulumunu başarı ile yapan Pusula Bilişim güvenlik kamera sistemlerinin yanında alarm sistemi kurulumlarını da müşterilerine sunmaktadır. Pusula Bilişim firmalarının içinde müşteri portföyü en geniş firmalardan biridir. Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli teknik elemanlar öncelikle alarm sistemlerinin kurulacağı yer hakkında detaylı bir ön inceleme yapar. Yapılan ön incelemenin ardından alarm sistemi projesi ortaya çıkartılır ve ürün tedariğinin ardından sistem kurulumunun gerçekleştirilmesi için gerekli olan çalışmalar başlatılır. Müşterilerimize uygun şartlarda ve kişiye özel ödeme planlarımız ile ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilir ve yaşadığınız mekânları çok daha güvenli alanlar haline getirebilirsiniz. Bu tür sistem kurulumlarında en çok dikkat ettiğimiz konulardan bir tanesi de müşterilerimize söz verdiğimiz zamanda teslimatı gerçekleştirmemizdir. Teslimat tarihleri konusunda son derece hassas bir firma olarak müşterilerimize bir gecikme yaşatmamak adına gereken hassasiyeti azami ölçüde gösterdiğimizden emin olabilirsiniz. 

HABERE YORUM KAT