1. HABERLER

  2. SPOR

  3. İşte PSG'li Mateja Kezman /GALERİ
İşte PSG'li Mateja Kezman /GALERİ

İşte PSG'li Mateja Kezman /GALERİ

İki sezondur Fenerbahçe'de ter döken sırp golcü Mateja Kezman artık PSG'de. Uzun pazarlıklar sonucu Fransa'ya giden Kezman 14 numaralı yeni forması ile poz verdi.

A+A-

Fenerbahçe'den ayrılarak Fransa'nın en köklü kulüplerinden Paris Saint Germain'in (PSG) yolunu tutan Mateja Kezman önceki gün sağlık kontrolünden geçtikten sonra imza töreni için basının karşısına geçti ve yeni formasını giyerek objektiflere poz verdi.

Basın mensuplarının  "Paris'e geldiğiniz için mutlu musunuz?" şeklindeki sorusuna, "Evet çok" diye cevap veren Kezman için bir araya geldiği hocası Paul Le Guen,  "O çok yönlü bir golcü" dedi.

Öğleden sonra ise basın mensuplarının karşısına geçen Sırp oyuncu, "Chelsea forması ile bu stada gelmiştim. Çok fantastik bir atmosfer vardı. Burada olduğum için mutluyum" sözlerini sarfetti.

UEFA'nın da resmi sitesi www.uefa.com dan duyurduğu transnfer için PSG, Kezman'a ne kadar ücret ödendikleri yönünde açıklama yapmadı.

Fransız ekibinin stadyumu Parc des Princes'te  basın mensupları önünde resmi sözleşmeye imza atan Kezman yeni takımında giyeceği 14 numaralı formayı sırtına geçirerek bol bol poz verdi. Fransız ekibinin resmi televizyon kanalı PSG TV'ye konuşan Kezman "2004 yılında Chelsea formasıyla Parc des Princes'te oynamıştım, burada mükemmel bir ortam var" dedi.

İşte Fenerbahçe'de 9 numaralı forması ile tanıdığımız PSG'li 14 numara