1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İşte Benim Stilim'in günü değişti!
İşte Benim Stilim'in günü değişti!

İşte Benim Stilim'in günü değişti!

Tv8'in çok ses getiren yarışması İşte Benim Stilim yeni sezonda All Star ile geri dönüyor. Öykü Serter'in sunacağı İşte Benim Stilim All Star'ın yarışmacıları kim olacak. All Star'da 3 sezonun en iyileri yarışacak.

A+A-

Tv8 ekranın çok konuşulan yarışması İşte Benim Stilim yeniden başlıyor.

 

3 sezonun en bomba isimlerinin yer alacağı İşte Benim Stilim jüri üyeleri değişmedi. Öykü Serter'in sunacağı yarışmada jüri koltuğunda Ivana Sert, Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alacak.
 
Rekabetin rengi değişti. All star'da üç sezonun en iyileri, yeni kurallarla daha büyük ödüller için yarışacaklar. Bu müthiş rekabete hazır olun.
 
İşte Benim Stilim yeni sezonda hangi yarışmacılar yarışacak sır gibi saklanıyor. Yayınlanan tanıtım fragmanında da yarışmacıların yüzlerinin görünmemesi büyük merak uyandırdı. 
 
Nur Yerlitaş “hata affetmem”, Uğurkan Erez “kıyafet nasıl taşınır?”, Ivana Sert “hem tarz hem klas artık her şey daha zor”, Kemal Doğulu ise “bana anlatma stilini göster” diyor.
 
İşte Benim Stilim All Star 30 Ağustos Pazar akşamı ilk bölümü ile izleyicilerle buluşurken, hafta içi her gün yeni bölümleri, konseptleri ve ünlü konuklar eşliğinde yapılacak gala geceleri ile TV8 ekranlarında olacak.
 
Yarışmacılar podyuma çıkacak, jürinin karşısında en düşük puanı almamak ve üzgün surat rozetini takmamak için yarışacaklar. Üzgün surat rozeti takılan yarışmacılar eleme gecesinde elenme heyecanı yaşayacaklar.
 
 “İşte Benim Stilim All Star” Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve sunucusu Öykü Serter ile 30 Ağustos Pazar akşamı TV8’de başlıyor!

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler