1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İşte Benim Stilim'de Nazlı Hamarat şoku!
İşte Benim Stilim'de Nazlı Hamarat şoku!

İşte Benim Stilim'de Nazlı Hamarat şoku!

İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde kim elendi? 16 Ekim Cuma akşamı yapılan İşte Benim Stilim eleme gecesinde Emel ve Nazlı sona kaldı. İşte Benim Stilim eleme gecesinde yaşananlar ve elenen isim .

A+A-

İşte Benim Stilim'de kim elendi sorusunun yanıt bulduğu gecede ilk olarak galanın birincisi belirlendi.  Üzgün surat alan isimlerin yarışmaya tutunurken, eleme riski bulunmayan yarışmacıların ise büyük ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Konsepte uygun giyinerek gecenin en yüksek oylarını alan isim 10 bin TL ile ödüllendirildi.
 
Heyecanın  dorukta olduğu İşte Benim Stilim All star'da bu haftanın birincisine yine büyük para ödülü verdi. 80'ler ve 90'lar konseptinde gala gecesinin birincisi olan yarışmacı ikizler oldu. İkizler 10 bin liralık para ödülünü aldı. 
 
İşte Benim Stilimde kim elendi sorusunun yanıtı için adaylar jürinin önüne gelince kararlar şu şekilde çıktı;
 
Nur Yerlitaş Nazlı Hamarat elensin dedi

Kemal Doğulu da oyunu Nazlı Hamarat elensin diyerek açıkladı.

İvana Sert Nazlı Hamarat için oy verdi.

Uğurkan Erez de Nazlı Hamarat deyince ilk kez jüri 4'te 4 oyla bir yarışmacıyı elemiş oldu. Nazlı Hamarat İşte Benim Stilim All Star'dan elendi.
 

fft16_mf6184802.jpeg 
 
NAZLI HAMARAT KİMDİR?
 
1988 yılında Balıkesir, Bandırma'da doğan Nazlı Hamarat, İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Varlıklı bir ailenin kızı olan Nazlı Hamarat, müzik alanında kariyer yapmıştır: önce"Tak" ardından "24 saat" albümünü çıkarmıştır. 2012 yılının Mayıs ayında Beyaz Tv ekranlarında daha önce Önder Bekensir'in sunduğu "Yıldızlar Kulübü" adlı magazin programını sunan Nazlı Hamarat, 2014 yılında İşte Benim Stilim'de dikkatleri üzerine çekmiştir.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler