1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İşte Benim Stilim'de kim elenir?
İşte Benim Stilim'de kim elenir?

İşte Benim Stilim'de kim elenir?

Tv8'in sevilen moda programı İşte Benim Stilim 6. sezonu tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye'nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışan yarışmacılardan biri bu hafta İşte Benim Stilim'e veda edecek. İşte Benim Stilim'de bu hafta kim

A+A-

İşte Benim Stilim 6. Sezonunda ikinci eleme gecesi heyecanı yaşanacak.Yeni sezonla birlikte yeni kuralların da gelmesiyle, tüm yarışmacıların eleme heyecanı yaşaması, yarışmacıları biraz daha dikkatli davranmaya itiyor. Peki İşte Benim Stilim'de bu hafta kim elenecek? İşte Benim Stilim Eleme Gecesi 19 Şubat Cuma akşamı saat 22.45'de TV8'de.

İŞTE BENİM STİLİM PROGRAMI NEDEN ERTELENDİ?

Resmi site üzerinden yapılan açıklamaya göre: Ankara'da yaşanan ve ülkemizi yasa boğan terör saldırısından dolayı (18 Şubat Çarşamba akşamı) İşte Benim Stilim programımız bugün  yayınlanmayacaktır.

Geçtiğimiz Hafta İşte Benim Stilim'den kim elenmişti?

Hafta içi topladığı puanlarla en yüksek puanı alarak 5 bin liranın sahibi olan Yeşim Aydın başarılı performansını gala gecesinde de sürdürdü.  43 Puan toplayan Yeşim birinci olurken, Yeşim'i Dilara 40 puan, Selay ve Melike 34 puanla takip etti. 

İşte Benim Stilim'de yapılan oylama ile en düşük puan alan 3 isim podyuma, jüri karşısına çıktı. Jüri tarafından yapılan değerlendirmede Dicle Turgal İşte Benim Stilim 6. sezonuna veda eden ilk yarışmacı olmuştu. 

ZEYNEP VURAN’IN BABA ÖZLEMİ

Podyum sırası Zeynep Vuran’a geldiğinde Nur Yerlitaş “Sen babanla görüşmüyormuşsun” doğru mu diye sordu. Zeynep “Öyleydi ama şimdi görüşüyoruz” dedi ve gözyaşlarına hakim olamadı. Nur Yerlitaş, Zeynep Vuran’a sözleriyle destek oldu.

“SONUNDA OLMASI GEREKEN OLDU”

Yağmur Taktaş podyuma geçti ve arkadaşlarının yorumlarını almaya başladı. Söz alan Bahar Candan, dünkü yaşanan gerginlikle ilgili “Aldığı Radikal kararlardan dolayı tebrik ediyorum. Sonunda olması gereken oldu. Biz zaten farklı iki insandık. Arkadaşlığımız da bu yüzden zedelene zedelene devam bitecekti. Biran önce bitmesi iyi oldu. O çok sevmiş çok nefret etti. Ben çok sevmedim çok da nefret etmiyorum. Yarın barışırsak Yağmur istediği için barışırız ancak.” dedi.

“MERAL’İN DOLDURUŞUNA GELME”

Yağmur Taktaş podyumdayken söz alan Selay Topçuoğlu “Bunun böyle olacağını söylemiştim. Hatta ikisi de karşı çıkmışlardı. Yağmur’u iyi niyetle uyarmak istiyorum. Meral’e dikkat et diyorum. Yanlış bir eküri senin için. Bence sen tek başına daha duruşu olan bir kızsın. Meral’in laflarına ve dolduruşlarına gelmemeni tavsiye ediyorum. Ben iddia ediyorum, biraz fazla zaman geçirsinler Yağmur’u Meral sinir eder. Bundan dolayı da kavga edeceklerini düşünüyorum. Yağmur’u bu konuda arkadaşca uyarmak istedim” dedi.

“Bİ SUS ÇILDIRTMA BENİ”

Yağmur Taktaş’a yorum yapan Hakan Akkaya sözüne Bahar Candan’ın sürekli karışmasıyla gergin anlar yaşadı. Hakan Akkaya “Bahar çok bel altına iniyorsun. Ben senin yerinde olsam, senin sürekli zekana, kelime dağırcığına laf atıyorlar ya insanların ağzını kapatmak için getir öğrenci belgeni, getir Fen Lisesi belgeni”... Hakan Akkaya’nın cümlesi bitmeden Bahar Candan’ın araya girmesi ortamı gerdi. Hakan Akkaya “Bi suss, çıldırtma beni. Sana iyi bir şey söylüyorum, çıldırtma!. Bu nasıl bir hadsizlik ya bunun açıklamsını biri bana yapsın n’olur” dedi.

STÜDYOYA çiçek GELDİ ORTALIK KARIŞTI

Podyum sırası Dilara Yaşar’a geldiğinde Nur Yerlitaş’ın elindeki beyaz gül demeti dikkatleri çekti. Uzun süre elinde çiçekleri tutan Nur Yerlitaş bana geldi diye gizem yarattı. Hakan Akkaya’nın üzerindeki notu almaya çalışmasıyla gizem çözüldü. Çiçeklerin Dilara Yaşar’a geldiği anlaşıldı. Dilara’nın meçhul hayranı bir anda ilgi odağı oldu. Dilara’ya hala kimin çiçek gönderdiği bilinmiyor.

İŞTE BENİM STİLİM YARIŞMACILARI

YEŞİM AYDIN

Yeşim Aydın 21 yaşında daha önce çalışma hayatı olmasına rağmen belirli bir mesleği yok. Yeşim bilim kurgu filmlerine bayıldığı gibi Kitap konusunda tam tersi romantik. Biraz fazla sinirli ve agresif olmasına rağmen bu huyunu haksızlığa veya üzerine gelindiğinde dışa vuruyor. Genelde sakin ve eğlenceli. Giyim tarzını daha çok street fashion olarak yorumluyor ama istediği zaman her tarzı kendine uyarlayabildiğini düşünüyor.

BAHAR CANDAN

Bahar Candan, on sekiz yaşında Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okuyor ve diğer aile bireyleri gibi avukat olmak istiyor. Bahar bebekliğinden itibaren bulunduğu her ortamın kucuk güzel kızı olmuştur. İşte Benim Stilim'de ve kariyeri boyunca egolarını doğru şekilde törpulemeyi umuyor. Gercek bir İnstagram fenomeni olan Bahar'ın en buyuk hayali onu çok seven cok sayıda insanların olması ki bunu hak ettiğini düşünüyor. Bahar aynı zamanda bir Miley Cyrus hayranı.

DİCLE TURGAL

icle TURGAL 1 Şubat 1981 İstanbul doğumlu.Marmara Üniversitesi mezunu. Sıcak ve samimi bir yapıya sahip, bir kova burcu kadını olarak stil sahibi ve gün geçtikçe birikimleri öğrenimlerini birleştirerek kendini geliştireceğini düşünüyor ve öğrenmenin yaşı olmadığına inanıyor. Hedeflediği gelecek planlarında bu yarışmanın ona bir basamak olacağını ve gelecek zamanlarda geriye baktığında geçmişte kalan güzel bir renk olacağını düşünüyor. Kendini Moda aşığı bir kadın olarak görüyor ve bunun her alanından keyif alıyor.

DİLARA RABİA YAŞAR

1993 yılında İstanbulda dünyaya gelen Dilara Rabia Yaşar, İstanbul Bahçelievler'de oturuyor. İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisi. Doğallıktan çok hoşlanan yarışmacı günlük hayatında makyaj yapmıyor. Vucudunda en beğendiği yer ayırt etmeksizin yüzü. Beğenmediği yeri ise bacak boyunun kısa olması. Bir kedisi var onun hayatında bir şans olduğunu düşünüyor. Moda anlayışı ise geniş bir yelpazeye sahip, tek bir tarzı yok... Ruh haline göre ve kendisine yakışanı giymeye çalışıyor. Girdiği her yerde dikkat çektiğini iddia ediyor.

ESİN ÇEPNİ

Esin Çepni, 24 Temmuz 1993'te İstanbul Eminönü'nde dünyaya geldi. Bir çok iş tecrübesinden sonra şuanda lisanslı makyaj uzmanlığı yapıyor. Annesi ve ablası dışında Ballı ve Pamuk adında iki kedisi ile birlikte yaşıyor. Esin'in küçük yaştan itibaren tam bir hayvan aşığı olduğu söylenebilir. Aynı zamanda çocukları da çok seviyor. Onu en çok kızdıran şey yalan söylenmesi ve haksızlık yapılması ve tabi birde yağmurlu havada taksi bulamamak. Sinirlendiği zaman kilometrelerce yürüyüş yapar sakinleşince geldiği yolu geri döner. Esin, kendisini fiziksel olarak yormak zihnindeki yorgunluklardan uzaklaşmasını sağlıyor.

MELİKE ÇAMLIOĞLU

19 Mart 1997 Ankara Keçiören doğumlu olan Melike Çamlıoglu, İzmir Tireli anne babanın iki kız çocuğundan en küçüğüdür. Babasının görevi gereği Türkiye'nin bir çok yerini gezen Melike, öğrenimine bir çok yerde başlayıp en son Tire Öğretmen Lisesi'nde tamamlamıştır. Şuan çok sevdiği ve istediği şehirde olup Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünü kazanmış olup özel bir kurumundan spikerlik eğitimi almıştır.

MERAL AVCI

Meral Avcı 1987 Ardahan doğumlu. istanbulda yaşayan Meral, Okul Öncesi Eğitim ve Psikolojisi mezunudur, ayrıca özel bir sanat okulunda Fashion designer eğitimi alırken iş temposu yüzünden ikinci eğitimini yarım bıraktı. Seyahat etmek, ata binmek, yüzmek, plates ve aletli jimlastik vazgeçilmezleri arasında. Kendi sesini beğenmemesine rağmen şarkı söylemeyi çok seviyor... Sinemaya gitmek, açık havada yürüyüş yapmak, ailesi ile vakit geçirmek Meral'e terapi gibi geliyor.

ÖZGE SARI

Özge Sarı, 12 mayıs 1991 İzmir doğumlu bir Çerkez kızı. Afyon Kocatepe Fakultesi Turizm Seyahat İşletmeciliği bölümünden mezun. Uzun süre bankacılık yapmıştır. Özge'nin modaya olan ilgisi bankacılığının önüne geçmiştir . 1.77 boyunda ve 55 kilodur. 90-60-92 vücut ölçülerine sahip olan güzel yarışmacı yemek yemeyi çok seviyor. Boğa burcu ve tam bir alişveriş canavarıdır . Özge için İşte Benim Stilim demek; ''Hırs, samimiyet, ve iddia'' demek.

SELAY TOPÇUOĞLU

Selay Topçuoğlu 1984 İstanbul doğumlu, lise öğrenimini Ankara'da tamamladıktan sonra Radyo-Televizyon, Spikerlik ve de Uluslararası Profesyonel Aşçılık eğitimi almış. Aldığı eğitimleri kendi içinde birleştirip bir çok restoranta danışmanlık hizmeti vermiş. Bir sene içinde verdiği 45 kg ile azmin başarı getirceğini herkese kanıtlamış. "umudunu kaybetmiş insanlara umut olmaya geldim" sloganıyla yarışmaya katılan Selay; kendini merhametli, sıcakkanlı ve tam bir hayvansever olarak tanımlıyor.

TUĞBA İLDİZ

Tuğba İldiz 18 Aralık 1988'de İstanbul'da doğdu. Anadolu Üniveritesi İktisat bölümünü bitirdi, İstanbul Üniversitesi Yönetim bölümünde ise 4. sınıfta. 6 yaşında profesyonel olarak artistik cimnastik ile tanışan Tuğba bu dalda 39 madalyaya sahip. 14 yaşından beri profesyonel olarak da dans eden Tuğba, Ajda Pekkan, Murat Boz gibi sanatçıların sahnesinde ve Anadolu Efes'in Cheerleader grubunda Efes kızlarında yer aldı.

YAĞMUR TAKTAŞ

Yağmur Taktaş 20 yaşında ve Adanalı. Ailesinin tek kız çocuğu. Adana'da Anadolu Lisesi Mezunu olan ve üniversite hayatına bu yıl başlamak isteyen Yağmur, bu programda kendine birşeyler kattıktan sonra moda mı oyunculuk mu kararını netleştirerek üniversiteye başlamak istiyor. Alışveriş yapmak, yemek yemek, yemek yapmak, arkadaşlarıyla sosyal aktiviteler yapmak en sevdiği şeyler arasında.

ZEYNEP VURAN

Zeynep Vuran, 25.09.1993 Bursa doğumlu. Babası aslen Tokatlı annesi de Bulgaristan göçmeni olan Zeynep'in anneannesinin yanında Bursa'da büyüdü. Anneannesine çok düşkün. Trakya Üniversitesi Turizm mezunudur. Zeynep, küçükken içine kapanık bir çocukken büyüdükçe kendini ifade gücünü keşfetmiş ve hep kendi ayakları üzerinde durma taraftarı olmuştur. Okulla arası pek iyi olmasa da kendi zekasını hep bir üstte görmüş ancak bunu insanları aşağılama yöntemi olarak hiçbir zaman kullanmamıştır. Haksızlığa, yalana ve adaletsizliğe asla katlanamaz. Tam bir terazi kadını olan Zeynep bulunduğu her ortamın güzel düzenli mis kokulu olmasını seviyor.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler