1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İşte Benim Stilim'de kim elenecek?
İşte Benim Stilim'de kim elenecek?

İşte Benim Stilim'de kim elenecek?

TV8'in vazgeçilmez yarışma programı İşte Benim Stilim 2016’da dün yine renkli anlar yaşandı. Ünlülerin stil rekabeti gün geçtikçe dozunu arttırarak devam ediyor. Peki İşte Benim Stilim 2016’da neler oluyor? Detaylar ve yeni gelişmeler .

A+A-

İşte Benim Stilim 2016 tüm hızıyla devam ediyor. Ünlü Yarışmacıların yarıştığı sezonda renkli anlar yaşanıyor. Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya'da yeni sezonda doğru tespitleriyle modaya yön vermeye devam ediyor. İşte dün yeni olayların yaşandığı sezonda bugün yaşananlar:

YAZLIK MI , KIŞLIK MI KARAR VEREMEDİ

Podyuma ilk çıkan ünlümüz Esra Balamir oldu. Esra Balamir sırt dekolteli pudra renginde mini bir elbise ile podyuma çıktı. Konsept olarak yaz ayında Nişantaşı’na gittiğini söyledi.  Esra’nın kombini Nil Karataş tarafından ironik bir şekilde eleştirildi. Nil Karataş “O ayakkabı kışlık, pişersin aşkım” dedi. Bunun üzerine Esra Balamir konseptini değiştirdi “ O zaman kışın gidiyorum” dedi. Esra’nın bu durumu jüri ve diğer yarışmacılar tarafından eleştirildi.

STYLİNG TARTIŞMASI

Pelin Suade, podyuma farklı bir kombinle çıktı. Daha önceki günlerde klasik tarzda kombinler yapan Pelin Suade, bu kez oldukça spor bir kombin tercih etmişti. Nil Karataş, bu tarzın Pelin Suade’nin tarzı olmadığını stylingle çalışmaya başladığını iddia etti. Bu durum Pelin ve Nil arasında gergin anların yaşanmasına neden oldu.

 "SEN STİLSEN BEN HİÇBİR ZAMAN TARZ OLAMAM"

Sevil Uyar oldukça farklı bir tarz seçmiş kırmızı opak çorapla sandalet giymeyi tercih etmişti. Yeni bir styling ile çalışmaya başladığını söyleyen Sevil Uyar’ın bu tarzı Nil Karataş tarafından beğenilmedi. Nil Karataş, “ Sen stilsen ben hiçbir zaman tarz olamam” dedi. Nil’in bu sözleri Neslihan Yargıcı’dan büyük tepki gördü. “Herkesin stil anlayışı farklıdır, bu kıyafetleri sen giysen sana olmaz... Senin stilin farklı” dedi.

YAZIN PELUŞ GİYİYOR MUSUN?

Nil Karataş hemen hemen her kombinini peluşla tamamladı. Bugünkü kombinini de kalem etek, gömlek ve peluşla yapınca jüriden büyük tepki gördü. İvana Sert “Yazında peluş giyiyor musun” diye Nil’i eleştirdi. İvana’nın bu sözleri üzerine jüri ve yarışmacılar gülme krizine girdi.

HABERE YORUM KAT