1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İşte Benim Stilim'de heyecanlı gece!
İşte Benim Stilim'de heyecanlı gece!

İşte Benim Stilim'de heyecanlı gece!

İşte Benim Stilim Ünlüler'de bu akşam eleme var. İlk elenen kim olacak? Serdar Ortaç ve Hande Yener'in konuk olacağı İşte Benim Stilim Ünlüler eleme gecesinde kim elenecek merak konusu. İşte ayrıntılar..

A+A-

akşam İşte Benim Stilim'de 2016'nın ilk eleme gecesi. Yarışmaya ilk veda eden kim olacak merak konusu. Heyecan dolu gecenin sürpriz konukları ise Serdar Ortaç ve Hande Yener. İkili şarkılarıyla herkesi coşturacak. İşte ilk görüntüler..

İŞTE BENİM STİLİM ELEME GECESİ FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ..

İşte Benim Stilim 2016 ünlüler kaldığı yerden devam ediyor. Öykü Serter’in sunuculuğunu üstlendiği İvana Sert, Uğurkan Erez, Hakan Akkaya ve Neslihan yargıcının jüri üyeliğini üstlendiği İşte Benim Stilim 3. bölümünde  eğlenceli anlar yaşandı. Yarışmacılar birbir podyumda boy gösterirken jürinin sert eleştirilerinden de kurtulamadılar. Format gereği önce yarışmacı arkadaşlarının eleştirisine uğrayan yarışmacılar sonra jüri tarafından yorumlanıp puan aldılar.

“MAHALLENİN DELİSİ”

Kırpık bir kazak giyen Gizem Özdilli arkadaşlarının yorumlarından sonra jüri karşısına geçti. Hakan Akkaya, Gizem Özdilli’ye “Mahallenin delisi gibisin” yorumunda bulundu.

NESLİHAN Önder KOMBİNİYLE JÜRİYİ ŞAŞIRTTI

Dün giydiği patiksi pofidik botlarıyla yarışmacıların ve jürinin sert eleştirilerine maruz kalan Neslihan Önder, bugün kü kombiniyle göz kamaştırdı. Siyahlar içinde bir kombinle çıkan Neslihan, jüriden tam not aldı.

250 BİN TL’LİK ALIŞVERİŞ

Pelin Suade’nin yarışma için 250 bin TL’lik alışveriş yaptığı iddia edildi. Hakan Akkaya’nın bu iddiasını Pelin Suade yalanlamadı.

“GERÇEK ESRA’YI BULDUM”

Yarışmacılardan Esra Balamir, samimi açıklamalarda bulundu. Hayatında birçok hata yaptığını ama bunlardan ders alıp gerçek Esra’yı bulduğunu söyledi. “Şirin, sevimli bir kızken, seksi bir kız olmaya çalıştım. O dönemde öyle olmak gerekiyordu. Hata yaptım” dedi.

“KİMSEYE ARTIK SELAM VERMİYORUM”

Nil Karataş “Esra göründüğü gibi değil. Onu ilk gördüğümde burnu yere düşse almayacak sandım. Onu tanıyınca çok farklı olduğunu anladım” dedi. Bunun üzerinde Esra Balamir “ Kimse bana selam vermeden vermem. Onunda bir nedeni var. Şarkıcı Çelik ile bir festivalde birlikte çalıştık. Samimi olduk. Bir zaman sonra bir yerde gördüm. Ne “haber Çelik” dedim, yüzüme bakmadı. O benim için travma oldu. O nedenle kimse bana selam vermeden artık selam vermiyorum” dedi.

İŞTE BENİM STİLİM ÜNLÜLER'DE YARIŞAN İSİMLER KİMLER?

İşte o isimler; Aslı ZEN, Berna Öztürk, Yeşim Erçetin, Simge Tertemiz, Elif Ece Uzun, İnci Pars, Esra Balamir, Pelin Suade, Esra Sönmezer, Yasemin Öztürk, Nil Karataş, Tuğçe Özbudak, Gizem Özdilli, Sevil Uyar, Neslihan Önder, Şarkıcı Hatice.

 

fft16_mf6481783.jpeg

HABERE YORUM KAT