1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İşte Benim Stilim'de elenen kim oldu?
İşte Benim Stilim'de elenen kim oldu?

İşte Benim Stilim'de elenen kim oldu?

Tv 8'in sevilen moda yarışması İşte Benim Stilim 6. sezonu ile kaldığı yerden devam ediyor. Dün akşam ekrana gelen İşte Benim Stilim'de eleme heyecanı yaşandı. Eleme gecesine damga vuran isim İzzet Yıldızdan oldu. Peki İşte Benim Stilim'de bu hafta yarışm

A+A-

Dün akşam heyecanın dorukta olduğu İşte Benim Stilim Yarışmasında eleme gecesi bölümüyle ekranlara geldi. Herkesin merak ettiği soru İşte Benim Stilim'de kim eleneceği olmuştu. Merakla beklenen sorunun cevabı ortaya çıktı.

İZZET YILDIZHAN ÇOŞTURDU

İşte Benim Stilim 25 Mart eleme gecesinde kim elendi sorusunun yanıtı ortaya çıkacak. TV8 kanalında izleyici ile buluşan İşte Benim Stilim'e konuk jüri üyesi İzzet Yıldızhan oldu. Öykü Serter tarafından sunulan İşte Benim Stilim'de eleme gecesinin konsepti 'dans' oldu. Konuk jüri üyesi olan İzzet Yıldızhan türküleri ile geceye renk kattı.

fft16_mf6787200.jpeg

3 İSİM JÜRİ KARŞISINA ÇIKTI

İşte Benim Stilim 25 Mart 2016 Cuma akşamı yayınlanan bölümü eleme gecesinde jüriden en düşük puanı alan ve arkadaşları tarafından elenmesi için ismi verilen üç yarışmacı yeniden jüri karşısına çıktı.Jürinin karşısına çıkan Lara Özsoy ve Berrak Deniz'in arasına yarışmacıların seçtiği 3. isim olarak Bahar Candan katıldı.

fft16_mf6787189.jpeg

Potaya çıkan bu üç isim arasından jüri, elenmesi için Damla Okuklu ismini verdi ve gecenin sonunda yarışmaya ve hayallerine veda eden yarışmacı Lara Özsoy oldu. Bahar Candan'ın gözyaşlarına boğulması ise Lara Özsoy'un vedasına damga vurdu. Arkadaşının gitmesine dayanamayan Bahar Candan gözyaşlarına boğuldu. 

LARA ÖZSOY KİMDİR?

fft16_mf6787190.jpeg

Lara Su Özsoy İşte Benim Stilim yarışmasının İzmirli güzeli. İzmir’in köklü ve büyük ailelerinden birinin en büyük torunu olan Lara Su Özsoy çocukluğunda hep el bebek ve gül bebek büyüdü. Bu şekilde büyüdüğü için ailevi değerlere ve ilişkilere çok büyük önem veren Lara Su Özsoy tam bir anneanne aşığı. Şu anda lise son sınıf öğrencisi olan Lara Su Özsoy eğitimine Moda üzerinde devam etmek istiyor.

 

İŞTE BENİM STİLİM HAKKINDA

İşte Benim Stilim (eski adıyla Bu Tarz Benim), Production House tarafından yapılan moda yarışması programı. Öykü Serter tarafından sunulan yarışmanın jüri koltuğunda Nur Yerlitaş,Hakan Akkaya, Ivana Sert ve sadece eleme geceleri olmak üzere Uğurkan Erez ile devam etmektedir. Yarışma Formatına göre eleme geceleri bir konuk jüri ile yapılır. (All star sezonunda ise eleme gecelerinde konuk jüri alınmamıştır.)

İlk olarak Bu Tarz Benim adıyla Show TV'de yayınlanmaya başlayan yarışma, yapımcı şirketin kanalla olan sözleşmesini feshederek tv8 ile anlaşması sonucunda 15 Eylül 2014'te ikinci sezonu ile tv8'de yayınlanmaya başlamıştır. Ancak Show TV'nin Joker Yapım ile aynı adla bir program hazırlaması nedeniyle davalık olmuş, mahkeme kararı sonucu adını değiştirmek zorunda kalmış ve yayınına İşte Benim Stilim olarak devam etmiştir.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, 23-24 Ocak 2015 tarihlerinde yayınlanan programla ilgili yarışma formatından çıkılarak reyting uğruna insan onurunun hiçe sayıldığı gerekçesiyle kanala ceza kesti.İşte Benim Stilim programı Aralık 2015'te büyük final yapıp sona erdi.2016 da Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu programdan ayrıldı.Yerlerine ise 5.sezonda Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya onlarin yerlerine geldi ve yarismacilar ünlülerden oluşuyordu fakat bu sezon düşük reyting ler dolayisiyla 5 hafta sonra sona ermis ve 8 Şubat 2016 da 6.sezon başlamıştır. Reyting için Neslihan Yargıcı nin yerine Nur Yerlitaş İşte Benim Stilim e geri dönmüştür.

HABERE YORUM KAT