1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İşte Benim Stilim'de büyük değişiklik
İşte Benim Stilim'de büyük değişiklik

İşte Benim Stilim'de büyük değişiklik

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ekranların sevilen moda programı İşte Benim Stilim'de büyük değişikliğe gidiliyor.

A+A-
Milliyet gazetesi köşe yazarı Ali Eyüpoğlu köşesinde ekranların sevilen moda programı İşte Benim Stilim yarışmasının büyük değişikliğe gideceğini belirtti.
 
İşte o köşe yazısı: Öykü Serter’in sunduğu, Uğurkan Erez’in hocalık, Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu’nun yorumculuk yaptığı “İşte Benim Stilim” 12 Haziran’da “sezon finali” yapıp, tatile girecek. Ekran macerası “Bugün Ne Giysem”, “Bu Tarz Benim” ve son olarak da “İşte Benim Stilim”le devam eden yarışma, 1.5-2 aylık tatilin ardından yeniden ekrana dönecek ama şöyle bir farkla:
 
Üç sezon yarışmada stillerini ortaya koyan yarışmacıların “En iyileri”yle dönüş yapacak “İşte Benim Stilim” TV8 ekranına. “İşte Benim Stilim”in yapımcılarından Haluk Şirin’e sordum “İşte Benim Stilim All Star”da kimlerin yarışacağını. Şirin, “Her sezondan en iyi 5 yarışmacıyı alacağız ve ‘İşte Benim Stilim All Star’ı aynı sunucu, hoca ve jüriyle yapacağız. Üç sezonun ‘en iyileri’nin katılacağı ‘İşte Benim Stilim’e katılacak 15 yarışmacı ağustos ayının başı ile aralık ayının sonuna kadar stillerini ortaya koyacak” dedi.

HABERE YORUM KAT