1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İşte Benim Stilim yeni bölümde neler olacak?
İşte Benim Stilim yeni bölümde neler olacak?

İşte Benim Stilim yeni bölümde neler olacak?

eni bölüm ile bugün ekrana gelecek olan İşte Benim Stilim yarışmasında heyecan dorukta. Geçen hafta eleme heyecanı yaşanan İşte Benim Stilim yarışmasında veda eden isim kim oldu?

A+A-

Eleme heyecanın yaşandığı Cuma günü bomba sahnelere şahit olduk. İşte Benim Stilim Yarışmasına bir isim veda etti. Peki İşte Benim Stilim'e veda eden isim kim oldu? 

İŞTE BENİM STİLİM KİM ELENDİ?

Ekranların vazgeçilmez Moda programı İşte Benim Stilim’in 18 Mart 2016 Cuma günü ekrana gelen eleme gecesiyle izleyiciyi ekrana kilitledi.. Cuma gecelerinin vazgeçilmezi olan İşte Benim Stilim Eleme Gecesi'nde yeni bir konsept kostüm partisi ile izleyicinin karşısına çıktı. Heyecanla beklenen İşte Benim Stilim'de bu hafta kim elendi? sorusunun yanıtı belli oldu. İşte Benim Stilim eleme gecesinde bu hafta konuk jüri üyesi Safiye Soyman oldu.

İşte Benim Stilim 18 Mart Cuma akşamı yayınlanan eleme gecesinde eleme potasına haftanın en düşük puanını alan Dilara Yaşar,Yeşim Aydın ve Bahar Candan çıktı. Bu üç isme yarışmacılar arasında yapılan oylama sonucu Lara Özsoy da katıldı. Son olarak jüri karşısına çıkan 4 ismin arasında programa vedan eden kişi jürinin ortak kararıyla Dilara Rabia Yaşar oldu.

ZEYNEP VURAN KİMDİR?

fft16_mf6768569.jpeg

1993 doğumlu olan Zeynep Vuran, aslen Bulgaristan göçmenidir. Bursa’da doğup büyüyen genç yarışmacı, Trakya Üniversitesi Turizm mezunudur. Küçükken içine kapanık bir çocuk olduğunu ifade eden Zeynep Vuran, okulla arası pek iyi olmasa da kendi zekasını hep bir üstte gördüğünü ifade ediyor.

MERAL AVCI KİMDİR?

fft16_mf6768570.jpeg

1987 doğumlu olan Meral Avcı, aslında tanıdık bir isim. Geçtiğimiz yıl ekrana gelen Ütopya yarışmasına tartışmalarıyla damga vuran Meral Avcı, okul öncesi eğitimi ve psikoloji mezunudur. Lider ruhlu, kendini begenmiş, fazlaca humanist, yardımlaşmayı sevdiğini söyleyen Meral, yalana ve samimiyetsizliğe tahammül edemediğini ifade ediyor.

Meral Avcı, İşte Benim Stilim’den önce yine aynı kanalda TV8’e yayınlanan Ütopya yarışmasına mücadele etmişti.

YEŞİM AYDIN KİMDİR?

fft16_mf6768571.jpeg

Renkli gözleri ve sarı saçlarıyla İşte Benim Stilim All star yarışmasının birincisi Ayşenur Balcı’yı anımsatan Yeşim Aydın, 21 yaşındadır. Bilim kurgu filmlerine bayıldığı gibi Kitap konusunda tam tersi romantik olduğunu ifade eden Yeşim Aydın, giyim tarzını daha çok street fashion olarak yorumluyor.

İŞTE BENİM STİLİM HAKKINDA

İşte Benim Stilim (eski adıyla Bu Tarz Benim), Production House tarafından yapılan moda yarışması programı. Öykü Serter tarafından sunulan yarışmanın jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, Hakan Akkaya, Ivana Sert ve sadece eleme geceleri olmak üzere Uğurkan Erez ile devam etmektedir. Yarışma Formatına göre eleme geceleri bir konuk jüri ile yapılır. (All Star sezonunda ise eleme gecelerinde konuk jüri alınmamıştır.)

İlk olarak Bu Tarz Benim adıyla Show TV'de yayınlanmaya başlayan yarışma, yapımcı şirketin kanalla olan sözleşmesini feshederek tv8 ile anlaşması sonucunda 15 Eylül 2014'te ikinci sezonu ile tv8'de yayınlanmaya başlamıştır. Ancak Show TV'nin Joker Yapım ile aynı adla bir program hazırlaması nedeniyle davalık olmuş, mahkeme kararı sonucu adını değiştirmek zorunda kalmış ve yayınına İşte Benim Stilim olarak devam etmiştir.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, 23-24 Ocak 2015 tarihlerinde yayınlanan programla ilgili yarışma formatından çıkılarak reyting uğruna insan onurunun hiçe sayıldığı gerekçesiyle kanala ceza kesti.İşte Benim Stilim programı Aralık 2015'te büyük final yapıp sona erdi.2016 da Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu programdan ayrıldı.Yerlerine ise 5.sezonda Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya onlarin yerlerine geldi ve yarismacilar ünlülerden oluşuyordu fakat bu sezon düşük reyting ler dolayisiyla 5 hafta sonra sona ermis ve 8 Şubat 2016 da 6.sezon başlamıştır. Reyting için Neslihan Yargıcı nin yerine Nur Yerlitaş İşte Benim Stilim e geri dönmüştür.

HABERE YORUM KAT