1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İşte Benim Stilim yarışmacısı Pelin Suade kimdir?
İşte Benim Stilim yarışmacısı Pelin Suade kimdir?

İşte Benim Stilim yarışmacısı Pelin Suade kimdir?

İşte Benim Sitilim 2016’ya katılacak isimler belli oldu. Pelin Suade yarışmaya katılan ünlüler arasında. Peki Pelin Suade kimdir? Pelin Suade kaç yaşında?

A+A-

Ekranların fenomen yarışma programı ‘işte Benim Stilim’ 2016 yılında ünlüler ile ekrana gelecek. Yarışmaya bir çok ünlü isim katılırken ‘İşte Benim Stilim 2016’ nın sunuculuğunu Öykü Serter yaparken juri üyeleri Hakan Akkaya, İvana Sert ve Neslihan Yargıcı olacak.


İŞTE BENİM STİLİM PELİN SUADE KİMDİR? PELİN SUADE KAÇ YAŞINDA?


Pelin Suade 1988 İstamnbul doğumlu. Uzun bir dönem mankenlik ve fotomodellik yaptıktan sonra yoluna sunuculuk yaparak devam etmiştir. Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümü mezunu olan Suade’nin iki albümü vardır.
2006 senesinden itibaren sunuculuk yapan ve kariyerini bu yönde şekillendiren Suade, müzisyen bir aileden gelmiştir.
Üsküdar Musiki Cemiyetinin sınavlarına katılan Suade, seslendirdiği eserle beğeni kazanarak kabul edilmiştir. Pelin Suade’nin annesi de Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde eğitim almıştır. Pelin Suade, cemiyete 2 sene devam etmiş, ardından ise şan eğitimi almıştır.


Sunuculuğa ‘Şimdi Magazin’ adlı programla başlayan Suade, sonrasında çeşitli magazin programlarının sunuculuğunu üstlenmiş ve giderek tecrübesini arttırmıştır. Bir dönem eski kült filmlerle alakalı ‘Nayır N’olamaz’ programının sunuculuğunu yapan Suade, ‘Süper Kulüp’ adlı magazin programıyla geçtiğimiz dönemin en çok konuşulanları arasında yer almıştır.

47652_iste-benim-stilim-un-8529d8558e4d27903901-001.png

İŞTE BENİM STİLİM 2016’NIN DİĞER ÜNLÜ YARIŞMACILARI
Aslı Zen
Berna Öztürk
Elif Ece Uzun
Esra Balamir
Gizem Özdilli
Hatice Çarpar
İnci Pars
Nil Karataş
Sevil Uyar
Simge Tertemiz
Tuğçe Özbudak
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler