1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İşte Benim Stilim All Star'da kim elendi
İşte Benim Stilim All Star'da kim elendi

İşte Benim Stilim All Star'da kim elendi

İşte Benim Stilim All Star'da kim elendi? Eleme gecesinde gerilim yükseldi. Ezgi Ünal ve Sara Koçoğlu'nun sona kaldığı İşte Benim Stilim All Star'da elenen kim oldu? İşte cevabı..

A+A-

İşte Benim Stilim 23 Ekim eleme gecesinde Ezgi Ünal ve Sara Koçoğlu arasında oylama yapıldı.Ezgi Ünal geçen sezon İşte Benim Stilim birincisi olmuştu. Nihal Candan ön elemede yine jüri kıyağı ile ipten dönünce Ezgi Ünal ile Sara Koçoğlu elemeye çıkan isimler oldu.
 
KEMAL DOĞULU SİNİRLENDİ
 
Eleme gecesinde Ezgi Ünal ile Ayşegül Doğan arasında kavga çıktı. Öykü Serter kavga sertleşip ağır sözlere dökülünce araya girmek zorunda kaldı. Ayşegül Doğan'ın çıkardığı kavga Kemal Doğulu'yu da çileden çıkarttı. İlk kez bir eleme gecesinde Kemal Doğulu öfke patlaması yaşadı ve 'Sen bu cüreti nerden alıyorsun' diyerek Ayşegül'e sert çıktı.
 
İŞTE BENİM STİLİM ALL star BU HAFTA KİM ELENDİ?
 
Kavgalı geçen gala gecesinde 'kim elendi' sorusunun yanıtı için İşte Benim Stilim jürisi oy kullandı. Ezgi Ünal mı Sara Koçoğlu mu kim elendi işte oylar;
 
Nur Yerlitaş Sara Koçoğlu elensin dedi.

İvana Sert Sara Koçoğlu elensin dedi. 

Kemal Doğulu demode bulduğu Sara'nın elenmesi yönünde oy verdi. 

Uğurkan Erez'in oyu da Sara'dan yana oldu. Sara Koçoğlu İşte Benim Stilim yarışmasından bu hafta elenen isim oldu.
 
ELEME GECESİNİN BİRİNCİSİ KİM OLDU?
 
İşte Benim Stilim 23 Ekim eleme gecesinde konsept futuristik tarz oldu. Gecenin birincisi jürinin önüne diğerlerinden daha farklı bir tarzla gelen Gülşah Yılmaz oldu. Gülşah Yılmaz bu haftanın büyük para ödülü olan 10 bin lirayı kazandı.

 


 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler