1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İşte Benim Stilim All Star'da bu hafta kim elenecek?
İşte Benim Stilim All Star'da bu hafta kim elenecek?

İşte Benim Stilim All Star'da bu hafta kim elenecek?

Tv 8 ekranlarının fenomen yarışma programı İşte Benim Stilim All Star 16 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak olan eleme gecesinde jürinin oylaması ile bu hafta yine bir yarışmacı programa veda edecek. Olaylı yarışmacıları ve güçlü jüri üyeleriyle adından söz et

A+A-

Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve sunucu Öykü Serter’le İşte Benim Stilim All star yarın akşam yeni bir eleme heyecanı daha yaşanacak. Üzgün surat alan isimlerin Yarışmaya tutunmak, eleme riski bulunmayan yarışmacıların ise büyük ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele edeceği İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde neler yaşandığı bu hafta da merak konusu oldu. Peki İşte Benim Stilim All Sta'da bu hafta kim elenecek? İşte o ayrıntılar...

Geçtiğimiz hafta İşte Benim Stilim'de kim elendi sorusunun yanıt bulduğu gecede ilk olarak galanın birincisi belirlendi. İşte Benim Stilim'in gala gecesi konsepti olan Pop-Art'ı en iyi yorumlayan isim Özden Cerrahoğlu oldu. Jürinin beğenisini toplayan Özden Cerrahoğlu, 10 bin liralık büyük para ödülünün sahibi oldu.

İşte Benim Stilim'den elenmek üzere; 3 yarışmacı Nazlı Hamarat, Melek Balkan ve Sara Koçoğlu sahneye çıktı. Sara Koçoğlu oy olarak Melek Balkan ve Nazlı Hamarat'tan daha fazla oy alınca elenme stresinden kurtulmuş oldu. Nazlı Hamarat ve Melek Balkan ise kendilerine verilen süre içerisinde yeni kombinlerini yapmak üzere makyaj odasına gittiler.


İki yarışmacı en iyi halleriyle sahneye çıktıktan sonra İşte Benim Stilim'den veda edecek ismin belirlenmesi için oylamaya geçildi: Nazlı Hamarat ve Melek Baykal için önce yarışmacılar fikirlerini söylediler. Çiğdem Çelik ortaya Nazlı Hamarat ile ilgili bir iddia ortaya attı. Nazlı Hamarat'ın yarışmadan ayrıldığı hafta içinde uçak biletini dahi aldığını açıkladı.

İşte Benim Stilim Eleme gecesinin sonunda ise tekrar sahneye çıkan Nazlı Hamarat ve Melek Balkan bu kez jüri karşısına geçti. Jüri oyunu Nazlı Hamarat'tan yana kullanınca elenen isim yarışmaya sonradan dahil olan Melek Balkan oldu.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler