1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları kim?
İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları kim?

İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları kim?

Tv8 ekranında İşte Benim Stilim All Star rüzgarı esiyor. Hafta içi yeni bölümleri ile ekrana gelen İşte Benim All Star yarışmacıları büyük yankı uyandırdı. 3 senenin en çok konuşulan isimlerinin yer aldığı İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları ile ilgi

A+A-

Tv8 ekranın çok konuşulan yarışması İşte Benim Stilim yeniden başlıyor. 3 sezonun en bomba isimlerinin yer alan İşte Benim Stilim jüri üyeleri değişmedi. Öykü Serter'in sunacağı yarışmada jüri koltuğunda Ivana Sert, Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alacak.
 
Rekabetin rengi değişti. All star'da üç sezonun en iyileri, yeni kurallarla daha büyük ödüller için yarışacaklar. Bu müthiş rekabete hazır olun.

fft16_mf6013165.jpeg
 

 
İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR YARIŞMACILARI KİM?
 
AYŞENUR BALCI

 
Yarışmanın ilk sezonunda izleyici karşısına çıkan Ayşenur Balcı, 1995 doğumlu. İddialı ve ilginç giyim tarzıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Yarışmadan elendikten sonra sosyal medya üzerinde yaptığı paylaşımla adından sıkça söz ettiren Balcı bu sezon yine yarışmada.
 
GÜLŞAH YILMAZ
 
İşte Benim Stilim'e damga vuran isimlerden biri Gülşah Yılmaz. 1983 doğumlu Yılmaz, 1.78 boyunda.
 
ÇİĞDEM ÇELİK
 
36 yaşındaki Çiğdem Çelik, ikinci kez İşte Benim stilim podyumunda yürüyecek olan isimlerden... 
 
TUĞÇE ERGİŞİ
 
Yarışmanın en fazla 'ağlayan' isimlerinden olan Tuğçe Ergişi, ekrana All Star ile geri döndü. Geçen sezon sıkça tartışma yaşayan Tuğçe, yeni tarzıyla yarışmada boy gösterecek.
 
EMEL ÖZKIZILTAŞ
 
Bütün parasını yarışmada giyeceği kıyafetlere harcadığı için ev kirasını ödeyemeyecek halde geldiğini söyleyen Emel'in gözyaşları uzun süre konuşulmuştu. Yarışmadaki komik konuşma tarzıyla ilgiyi üzerine çeken Emel bu sezon yine İşte Benim Stilim'de.
 
MARIA SURINA
 
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi olan Maria, yarışmanın ikinci sezonunda yer almıştı. Marina bu sefer birincilik için oynuyor.
 
ÖZDEN CERRAHOĞLU
 
1991 doğumlu Özden Cerrahoğlu, Moda öğrencisi...  Nazlı Hamarat ile bir çok kez karşı karşıya gelen yarışmacının yeni sezonda nasıl bir yol izleyeceği merak konusu...
 
GİZEM GÜLER
 
Yarıştığı süre boyunca neredeyse her gün 'rüküş' ilan edilen Gizem, bir kez daha podyumda. MedCezir dizisinde de rol alan 26 yaşındaki Gizem, oldukça iddialı.
 
EZGİ BAYLAR
 
Evli ve bir çocuk annesi olan yarışmacı 'kayınvalidemin dolabından aldım' dedi 18 bin dolarlık çantası ile uzun süre konuşuldu. Nerdeyse yarıştığı her haftayı birincilikle tamamlayan Baylar, en büyük şoku finalde yaşadı ve ikinci oldu.
 
AYŞEGÜL DOĞAN
 
İşte Benim Stilim'in en tartışmacı kişiliği Ayşegül Doğan, All Star ile ekranlarda. Tarzından çok polemikleri ve sert çıkışları ile hatırlanan Doğan, 'bu kez birinci olacağım' diyecek kadar da iddialı.
 
NAZLI KAYAASLAN
 
Nazlı Kayaaslan da All Star ile ikinci kez izleyici karşısına çıkacak. Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen isim bu sefer de iddialı olan isimlerden.
 
AYCAN-NURCAN ŞENCAN
 
İlk sezonun birincisi Aycan-Nurcan Şencan kardeşler, yeniden jüri karşısına çıkıyor. İkizler yine şampiyonluk için yarışacaklar.
 
EZGİ ÜNAL
 
İşte Benim Stilim All Star'da yarışam 3 şampiyondan biri  Ezgi Ünal. Yarıştığı dönemi birincilikle tamamlayan yarışmacı, ikinci kez jüri karşısında. 
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler