1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. İşte 2015 yılının en iyi 10 uygulaması
İşte 2015 yılının en iyi 10 uygulaması

İşte 2015 yılının en iyi 10 uygulaması

Dünyaca ünlü Time dergisi, 2015 yılının en iyi uygulamalarını şeçti. İşte telefonunuzda mutlaka bulunması gereken o uygulamalar.

A+A-

Dünyaca ünlü Time dergisi, 2015 yılının en iyi uygulamalarını şeçti. İşte telefonunuzda mutlaka bulunması gereken o uygulamalar....

1 - HBO now

Game of Thrones`un yayıncı kanalı dizideki başarısını mobil uygulamalarda da sürdürdü. Bu uygulamayı fotoğraflarınız için kullanabilirsiniz.

2 - Snapchat

Snapchat genelde gençlerin kullandığı eğlenceli bir mobil uygulamadır. Anlık fotoğraf yayınlanan uygulamada arkadaşlarınıza fotoğrafınızı kolaylıkla gönderebilirsiniz.

3- Starbucks Mobile Ordering

Dünyaca ünlü kahve devinin bu uygulaması kahve sırasında beklemeye son veriyor. Uygulamayı kullandığınızda artık kahve sırası beklemeyeceksiniz.

4 - Periscope

Periscope ile istediğiniz anda istediğiniz yerde tüm dünyaya canlı yayın yapabilirsiniz. İsterseniz başkalarının yayınlarını izleyerek keyifli anlar yaşabilirsiniz.

5- Cleen

Bu uygulama sayesinde fotoğraflar galeriniz daha temiz olacak ve istenmeyen fotoğraflar anında silinecek.

6 - Photoshop Fix

Bu uygulamayı kullandığımızda fotoğraflarımız artık daha eğlenceli bir hal alacak. Çektiğiniz bir fotoğrafta istediğiniz oynamaları rahatlıkla yapabileceksiniz,

7 - Microsoft Translator

Bu uygulamayla 50 dilde çok rahat çeviriler yapabilirsiniz,

8 - Pause

Pause ile stres ortadan kalkacak. Elinizi ekranda gezdirin ve stresi unutun. Rahatlatıcı sesleri ile muhteşem bir uygulama,

9- Lifeline

Lifeline muhteşem bir strateji oyunu. Boş zamanlarınızda keyifle oynayacağınız bir oyun,

10- OneShot

OneShot ile fotoğraflarınız daha çekici ve daha fotojenik olacak. Fotoğraflarınıza istediğiniz efekti verebileceksiniz.

HABERE YORUM KAT