1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. İstanbul’un 11 ilçesinde elektrik kesintisi
İstanbul’un 11 ilçesinde elektrik kesintisi

İstanbul’un 11 ilçesinde elektrik kesintisi

AYEDAŞ, 21 Nisan Perşembe günü İstanbul’un 11 ilçesindeki bazı mahallelerde elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

A+A-

Çekmeköy, Beykoz, Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar, Kadıköy, Kartal, Pendik, Tuzla, Sancaktepe ve Sultanbeyli’nin bazı mahallelerine, 21 Nisan’da elektrik verilemeyecek.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ’den (AYEDAŞ) yapılan açıklamaya göre, kesinti detayları şöyle:

Çekmeköy

09.00 ile 18.00 arasında Hamidiye Mahallesi, Ümit, Hilal, Bilgiç sokaklar, Beykoz’da 09.00 ile 12.00 arasında Acarlar Mahallesi, 11, 38, 39, 43, 48. ve 75. sokaklarda elektrik kesintisi yapılacak.

Ümraniye

09.00 ile 12.00 arasında Hekimbaşı Mahallesi Bahar, Barış, Gazipaşa, Hanlı, Koca, Okul, Budak, Döndü, Katip Çelebi, Eşmepınar, Şimalyıldızı, Küçüksu, Yıldıztepe, Değerli, Çukuroba, Aydın, Baki, Akıncılar, Gök, Hanlı, Munzur, Ebru ve Kondol sokaklarda elektrik kesintisi uygulanacak.

Şerifali Mahallesi Kule, Alptekin, Turgut Özal, Türker, Söyleşi, Barbaros, Bayraktar, Büyükyavuz, Atabek ve Hendem sokaklarda elektrik kesintisi uygulanacak.

Ataşehir’de 09.00 ile 12.00 arasında Esatpasa Mahallesi Ünaydın, Kösebey, Baraj Yolu, Kafkas, Fetih Mahallesi, Vezir, Hacıbekir, Ziyapaşa, Gülmercan, Gülşen ve Mehmet Katip sokaklarda elektrik kesintisi uygulanacak.

Örnek Mahallesi, Şehnaz, Bestekar, Yunus Emre ve Sorgun sokaklarda elektrik kesintisi uygulanacak.

Kayışdağı Mahallesi Acar, Menekşecik, Turna3 Ayazoğlu, Patika Yol sokaklarda elektrik kesintisi uygulanacak.

Üsküdar

09.00 ile 12.00 saatleri arasında Valide-i Atik Mahallesi, Zeynep Kamil, Helvacı Ali, Tabaklar Meydanı, Eski Toptaşı, Küçük Osman Paşa, Kartalbaba, Kasımağa, Toptaşı Meydanı, Valide İmareti, Dr. Fahri Atabey, Balcılar Yokuşu, Hasodalar Çıkmazı, Şehit Ali İhsan Çakmak, Takatuka Yokuşu, Hasanbey, Tabaklar Külhanı, Devran ve Körbakkal sokaklarına elektrik verilemeyecek.

09.00 ile 17.00 arasında Güzeltepe Mahallesi Anıtlar, Şenay, Namazgah, Beyaz Köşk sokaklarına, Küçüksu Mahallesi, Korkut, Yangaç, Akgüngör ve Barbaros Paşa sokaklarına, Selamiali Mahallesi Cumhuriyet Sokak’a elektrik verilemeyecek.

Kadıköy

09.00 ile 12.00 arasında 19 Mayıs Mahallesi Toktaş, Sinan Ercan, Uzay, Kadıpaşa ve Dilara sokaklar, Kozyatağı Mahallesi Hüseyin Ayanoğlu, Buket ve Hilmipaşa sokaklar, Fenerbahçe Mahallesi Operatör Cemil Topuzlu, Bozkır, Fuatpaşa, Fener Kalamış, Lalezar, Yeşilkır, Ahmet Mithat Efendi, Dr. Faruk Ayanoğlu, Yoğurtçubaşı, Hacı Mehmetefendi, Mehmet Şengün ve Kurukahveci sokaklar, Caddebostan Mahallesi Dr. Vasıf Çıkmazı, Baycan Çıkmazı ve Papatyalı sokaklar, Kartal’da 09.00 ile 13.00 arasında Karlıktepe Mahallesi Sudeposu ve Blokevleri sokaklar elektrik alamayacak.

Pendik

01.00 ile 06.00 arasında Kavakpınar Mahallesi Yargıç, Yerde, Neşriyat, Fatma, Küme, Leylek, Cemil Meriç, Sosyal ve Plato sokaklarda, Sultanbeyli’de 09.00 ile 12.30 arasında Orhangazi Mahallesi Petrol Yolu, Abdurrahim Efendi, Yeşil, Dinar, Menekşe, Milli, Sedanur, Akgül, Cem Sultan, Kadırga, Kalecik, Kameri, Kandıra, Orhangazi, Tarık, Tercih, Esat, Göktepe, Gülistan, Hasan, Hoca Ahmet Yesevi, Sabri Efendi, Eşref Bitlis, Su Kenarı, Babacan ve Erbil sokaklarda elektrik kesintisi yapılacak.

Tuzla

12.00 ile 15.00 arasında Orhanlı Mahallesi Kurna Yolu ve Formula sokaklar, 09.00 ile 12.00 arasında Orta Mahallesi Preveze Sokak, Sancaktepe’de 09.00 ile 15.00 arasında Abdurrahmangazi Mahallesi Hilal, Seymen, Birikim, Atayolu, Osmangazi, Abdurrahman Gazi, Kızılay ve Merkez sokaklar, Meclis Mahallesi Manyas Sokak, 09.00 ile 17.00 arasında Abdurrahmangazi Mahallesi Mühendis, Refah, Zeki, Boztepe, Bayram ve Menteş sokaklar, Atatürk Mahallesi Gökhan, Karayemiş ve Öztok sokaklar elektriksiz kalacak.

HABERE YORUM KAT