1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İstanbul'da, Enrique Iglesias rüzgarı!
İstanbul'da, Enrique Iglesias rüzgarı!

İstanbul'da, Enrique Iglesias rüzgarı!

Albümleriyle dünya çapında milyondan fazla satış grafiği yakalayan ve sahip olduğu onlarca Grammy Ödülü ile milyonlarca müzikseverin kalbini fetheden Enrique Iglesias, ‘Sex&Love’ turnesi kapsamında İstanbul Küçükçiftlik Park'ta sahne aldı.

A+A-

Enrique Iglesias, Küçükçiftlik Park'ta muhteşem sahne şovları ve olağanüstü performansı ile alanı hınca hınç dolduran 12 bin kisinin kalbini bir kez daha fethetti.

UNILIFE ve VolumeUp organizasyonuyla gerçekleşen konserde sanatçı, samimi ve sempatik tavırları ile beğeni topladı. Konserine "Hepiniz çok güzelsiniz, İstanbul da öyle. Gecesi ayrı, gündüzü ayrı güzel" diyerek baslayan İglesias'ın bir erkek hayranını sahneye davet ederek 'Stand By Me' şarkısını beraber söylemesi büyük alkış aldı. Eşsiz bir vokal olmasının yanı sıra sahnede yarattığı atmosfer ile her performansında hayranlarını şaşırtan Iglesias, bir ara sahnede yok olup, alanın ortasında bulunan teknik konstrüksiyona çıkarak şarkı söyledi. Iglesias'ın ’Rhythm Divine’’, "Bailamos’’, "Hero, Tonight’’ (I’m Lovin’ You), "I like It’’, "Dirty Dancer’’, "I’m a Freak’’ gibi hitlerini seslendirdiği gece uzun süre hafızalardan silinmeyecek.
 Birbirinden güzel eserlerini hayranlarıyla hep bir ağızdan seslendiren Iglesias, İstanbul'a olan hayranlığını ifade ederek, "İstanbul'a ilk geldiğimde 18 yaşımdaydım. Dünyada en sevdiğim şehirlerden biri İstanbul" dedi.


HAYRANIYLA DÜET YAPTI


Konserde 12 bin seyircisi arasında kendisi ile aynı şapkayı takan hayranı Artvinli İbrahim'i sahneye çıkaran Iglesias, hayranı ile uzun süre sohbet edip sahnede selfie çekti. 'Stand By Me' şarkısını da söyleyen Iglesias ve Artvinli İbrahim konsere katılanlardan büyük alkış aldı.
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler