1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. İstanbul'da Bir Kayıp Daha
İstanbul'da Bir Kayıp Daha

İstanbul'da Bir Kayıp Daha

İstanbul Bağcılar'da ikamet eden Fırat ÖZTÜRK, belirlenemeyen bir nedenden dolayı kayıp oldu. Telaşlı ve endişeli olan ailesi herkesten yardım istiyor.

A+A-


Bağcılar Ticaret Meslek Lisesi Büro Yönetimi bölümünü okuyan Fırat Öztürk, 10.06.2013 tarihinden itibaren haber alınamadığı ve tahmini sabah saatlerinde kaybolduğu belirtiliyor.

Acılı Abi İrfan Öztürk, ailece çok üzüntülü ve endişeli olduklarını biricik kardeşlerinden haber alamadıklarını ve Emniyet birimlerine'de bilgi verdiklerini söyledi. Abi İrfan Öztürk kardeşinin efendi, dürüst, saygılı bir genç olduğunu ailesine bağlı birisini olduğunu söyleyerek, ALLAH rızası için kardeşinin bulunmasını istedi.

Evi ile hiçbir sorunun olmadığını belirten abi; kardeşinin günlük yazdığını günlüklerinde ise, 'Ailemden çok memnunum ve ailem ile hiçbir sorunum yok, Artık her şey çok zor ve yaşamak istiyorum'' yazdığı belirtildi.

Ailesinin Fırat'ı evine dönecek günü sabırsızlıkla beklediklerini ve ailece perişan bir durumda olduklarını belirttiler. Ailesi ve Abisi İrfan Öztürk İnsanlık namına herkesten ve her kesimden yardım istediklerini belirterek, herkesin sosyal paylaşım sitelerinde bu haberi yaymalarını istediler.

Görenlerin insanlık adına bu numaraları aramalarını rica ediyorum.

0537 975 96 64
0533 485 00 88

Haber Yılmaz ACU

HABERE YORUM KAT