1. HABERLER

  2. SPOR

  3. İsmet Yılmaz yeni sezonda olmayacak
İsmet Yılmaz yeni sezonda olmayacak

İsmet Yılmaz yeni sezonda olmayacak

Spor Toto 3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden ve Denizli Büyükşehir Belediyespor ile oynanan Play Off yarı final müsabakasında uğradığı haksızlıklarla gündeme oturan Yeni Diyarbakırspor A.Ş.'nin Genel Menajeri İstem Yılmaz, iş yoğunluğu nedeniyle önümüzdeki s

A+A-
Yeni Diyarbakırspor’da görev yaptığı 6 aylık süre zarfında kendisine her konuda yardımcı olan Başkan Fevzi İlhanlı’ya da teşekkür eden Yılmaz, “Ancak 6 aylık süre zarfında çok yıprandım. Çok stresli bir lig yaşadık.
 
 
Neticede nasıl elendiğimizi bütün Türkiye gördü. Gelinen noktada hem yoğun iş tempom hem de yaşadığım stres dolayısıyla önümüzdeki sezon dinlenmeye karar verdim. Her zaman gönlümde ayrı bir yeri olan Yeni Diyarbakırspor A.Ş.’ye yeni sezon için şimdiden başarı diliyorum. Ayrıca 6 aylık süre zarsında birlikte çalıştığım mesai arkadaşlarıma da sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.
 
 
Yeni Diyarbakırspor A.Ş. ise İsmet Yılmaz ile yolarını ayırdığını yazılı bir açıklama ile dile getirdi. Hizmetlerinden dolayı Yılmaz2a teşekkür eden Yeni Diyarbakırspor A.Ş., sevk ve idare konusunda yeni bir oluşuma gidileceğinin sinyallerini verdi.
 
(Özgür Haber)

HABERE YORUM KAT