1. HABERLER

  2. SPOR

  3. İsim Diyarbakır olunca Mangalda Kül bırakmayan TFF bakalım ne yapacak
İsim Diyarbakır olunca Mangalda Kül bırakmayan TFF bakalım ne yapacak

İsim Diyarbakır olunca Mangalda Kül bırakmayan TFF bakalım ne yapacak

Turcell süper ligde daha ilk haftadan kan gövdeyi götürmeye başladı. Antalyaspor - Beşiktaş karşılaşmasının 78. ci dakikasından itibaren şeref trübününde Beşiktaş başkanı Yıldırım Demirören'e saldıran bir gurup yüzünden alevlenen olaylar Antalya sokakları

A+A-

Turcell süper ligde daha ilk haftadan kan gövdeyi götürmeye başladı. Antalyaspor - Beşiktaş karşılaşmasının 78. ci dakikasından itibaren şeref trübününde Beşiktaş başkanı Yıldırım Demirören'e saldıran bir gurup yüzünden alevlenen olaylar Antalya sokaklarına kadar yansıdı.

Diyarbakır'da oynanan karşılaşmalarda mangalda kül bırakmayan TFF bakalım bu maçın arkasından nasıl bir karar verecek merakla bekliyoruz. 

Hatırlanacağı üzere, Diyarbakırspor cezalı olduğu seyircisiz bir maçında şeref trübününe fazladan alınmış bir kişi için bile 2 maç sahası kapatıldı. Sahasında ki en ufak bir küçücük olaydan sonra bile saysısız cezalar alan Diyarbakırspor, bakalım bu maçın ardından aynı uygulamalar bu maçta da uygulanacak mı merak ediyoruz.  İşin ucunda diyarbakır kelimesi geçtiğinde hiç acımadan ceza mekanızmasını çalıştıran federasyon, diğer illerdeki maçlarda meydana gelen olaylarda bakalım bu kez nasıl bir uygulama sergileyecek merak ediyoruz..

işte Antalya - Beşiktaş Maçındaki olaylar..

Beşiktaş'ın 78'inci dakikada durumu 2-1 yapmasının ardından Başkan Yıldırım Demirören bir grup Antalyalı holiganın fiziki saldırısına uğradı. Şeref tribününde oturan Demirören'e yabancı madde atan grup küfür ve hakaretler yağdırdı. Beşiktaş yönetiminin tepki göstermesinin ardından tribünde arbede yaşandı. Demirören tribünü terkederken polis holigan grubu uzaklaştırmakla yetindi.

SAHA DIŞINDA DA SALDIRDILAR

Türkcell Süper Lig'in ilk haftasında Antalyaspor ile Beşiktaş arasındaki karşılaşma öncesi, Antalyasporlu taraftarlar, rakip takımın taraftarlarına saldırdı. Biri polis iki kişi yaralandı. AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, takımlarını desteklemek üzere Antalya'ya gelen Beşiktaşlı taraftarlar güvenlik ekipleri gözetiminde Atatürk Stadı'na girmek için Karaalioğlu Parkı önüne getirildi. Bu sırada Antalyasporlu bir grup taraftar, Beşiktaşlı taraftarların, arkadaşlarını bıçakladığını iddia ederek, Beşiktaşlı taraftarların içinde bulunduğu otobüsü taşlayarak saldırdı. Bıçakla hafif şekilde yaralanan Cesur Yıldız (22) Atatürk Devlet Hastanesi'nde tedavi edildikten sonra ifadesi alınmak üzere polise teslim edildi. Bu arada Antalyasporlu taraftarlar ile Beşiktaşlı taraftarlar arasındaki kavgada, bir polis memuru da atılan taşın başına isabet etmezi üzerine yaralandı. Polis, Antalyasporlu taraftarlara müdahale ederek olayların büyümesini önledi. Atatürk Stadı çevresinde polis geniş önlemler aldı

 

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan