1. HABERLER

  2. SPOR

  3. İşadamlarından Diyarbakırspor'a destek
İşadamlarından Diyarbakırspor'a destek

İşadamlarından Diyarbakırspor'a destek

DİYARİNSESİ.ORG - Merkezi Diyarbakır'da bulunan Güneydoğu Girişimci İş Adamları Derneği yöneticileri, yarın kendi sahasında 68 Yeni Aksarayspor'la karşılaşacak olan Diyarbakırspor'u ziyaret ederek moral aşıladı.

A+A-
İŞ ADAMLARINDAN DİYARBAKIRSPOR'A MORAL ZİYARETİ
 
Takımın Seyrantepe'de yaptığı ter idmanını ziyaret eden Dernek Başkanı Tanzer Polat Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Diyarbakırspor A.Ş Başkanı İhsan Yapıcı, Genel Menajer İsmet Yılmaz,Teknik Direktör Mustafa Ceviz ile görüşerek takımın son durumu hakkında bilgi aldı.
 
'BAŞARACAĞINIZA İNANIYORUZ'
 
Futbolculara baklava ikram eden Tanzer Polat Yılmaz ve beraberindekiler, takımın zor günleri geride bırakarak kısa zamanda hak ettiği yere geleceğine olan inançlarını dile getirdiler.
 
Aksarayspor maçında takımdan 3 puan beklediklerini anlatan Başkan Yılmaz,”Sizlere destek vermek ve başarılı olacağınıza olan inancımızı dile getirmek amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdik. Bu kentin başarılarınıza ihtiyacı var. Aksarayspor maçı inşallah yeni bir başlangıç olacak. Sizden galibiyet bekliyoruz.” dedi.
 
TAKIMA BAKLAVA İKRAM ETTİLER
 
Diyarbakırspor A.Ş Başkanı İhsan Yapıcı da bu anlamlı ziyaretten dolayı genç iş adamlarına teşekkür etti. Güneydoğu Girişimci İş Adamları Derneği Başkanı Tanzer Polat Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerinin getirdiği baklava futbolculara ikram edildi.
Diyarbakırspor, idmanın ardından kenti tesislerinde kampa girerek maç saatini beklemeye başladı. Diyarbakırspor-68 Yeni Aksarayspor maçı Atatürk Stadı'nda Pazar günü saat 13.00'da başlayacak.
 
ANTRENÖRLERDEN DESTEK ZİYARETİ
 
Bu arada Diyarbakırlı antrenörler Mehmet Deri ve Süleyman Şenci'den Diyarbakırspor'a destek geldi. Takımın idmanını ziyaret eden Deri ve Şenci,Genel Menajer İsmet Yılmaz'a görevinde başarı dileyerek,takımın bu zor günleri aşarak hak ettiği yere geleceğine olan inançlarını dile getirdiler.

HABERE YORUM KAT