1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. İşadamı Yunus Yıldız’dan yeni eğitim yılı değerlendirmesi
İşadamı Yunus Yıldız’dan yeni eğitim yılı değerlendirmesi

İşadamı Yunus Yıldız’dan yeni eğitim yılı değerlendirmesi

Gıran Park Termal Otel Yönetim Kurulu Başkanı Sanayici İşadamı Yunus Yıldız öğrencilerin ve öğretmenlerin yeni eğitim ve öğretim yılını kutladı.

A+A-

Yıldız, konuya ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, “Ülkemiz hassas bir dönemden geçiyor. Eğitim camiamızın tüm fertleri ve bizler, geleceğimiz olan çocuklarımızı, gençlerimizi en iyi şekilde yetiştirebilme gayreti içerisinde olmalıyız. Barışa, kardeşliğe, birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde tek umut kaynağımız gençlerimiz ve çocuklardır. Toplumların hayatında vazgeçilmez bir unsur, geleceğini şekillendiren en büyük faktörlerden biri olan okul; aileden sonra bireyi hayata hazırlayan, gelişme ve çağdaşlaşma çabalarını başarıya ulaştıran sistemli bir eğitim yuvasıdır.  
 
Üç aylık bir sürenin sonunda yeni bir eğitim-öğretim yılına başlayan çocuklarımızın azim ve kararlılıkla derslerine çalışacaklarına, yeni bilgi ve beceriler kazanmanın verdiği mutlulukla başarılı olacaklarına tüm kalbimle inanmaktayım. Bu vesile ile Yeni eğitim ve öğretim yılının sevgili öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, eğitim yöneticilerimize ve tüm eğitim çalışanlarına hayırlı olmasını, sağlıklı ve başarılı bir yıl olmasını temenni ediyorum. Tüm öğretmenlerimizin ve sevgili öğrencilerimizin aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim-öğretim yılı geçirmelerini yürekten diliyorum” dedi. 

HABERE YORUM KAT