1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. İşadamı Şevket Demir’e teşekkür plaketi
İşadamı Şevket Demir’e teşekkür plaketi

İşadamı Şevket Demir’e teşekkür plaketi

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Mersin’de düzenlenen Demokrasi Mitinglerinde vatandaşlara sınırsız hizmet veren Asil Yemekçilik Şirketi sahibi ve Tarsus Zorbaz Otel Ortağı Şevket Demir’e AK Parti Yenişehir İlçe Başkanlığı tarafından teşekkür plaketi

A+A-

15 Temmuz darbe girişiminin ardından tüm Türkiye’de yapılan Demokrasi Mitingleri Mersin’de de düzenlenmişti.

Mersin’de düzenlenen ve binlerce kişinin katıldığı Demokrasi Mitinglerinde vatandaşlara hizmet veren firmalara teşekkür plaketleri verildi.  

Mersin Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen Demokrasi Mitinglerine aralıksız bir şekilde tüm çalışan, akraba, eş, dost ve bütün imkanlarıyla katılan Asil Yemekçilik Şirketi sahibi ve Tarsus Zorbaz Otel Ortağı İş adamı Şevket Demir’e AK Parti Yenişehir İlçe Başkanlığı tarafından teşekkür plaketi verildi. Şevket Demir’e plaketi veren Ak Parti Yenişehir İlçe Başkanı Avukat. M.Fatih Seyit, “Mersin’in sayılan ve sevilen işadamı Şevket Demir’i Demokrasi Mitinglerinde göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı canı gönülden tebrik ve teşekkür ediyoruz.  

15 temmuz darbe girişiminde mersin cumhuriyet meydanında kesintisiz hizmet verdi. Her gün çalışanları , çevresindeki dost ve akrabalarıyla birlikte milli irade ve demokrasi nöbeti tuttu.

Yetmedi her gün her gece saat 24:00 da sıcak olarak 2000 kişinin yemek ihtiyacını karşıladı ve karşılık beklemedi. Bu katkı ve onurlu mücadelesinden dolayı AK Parti Yenişehir ilçe teşkilatı olarak kendisine plaket vermeyi uygun gördük. Allah razı olsun işte budur devlet sevgisi millet sevgisi” dedi. Şevket Demir ise, Bir vatandaş olarak Bizim Amacımız ülkemizin Suriye gibi olmaması mücadelesidir.  

Bu olaylara tepeden bakanlar , para kazanmaktan başka amaçları olmayanlar , ülkemiz Düşmanı örgütlere sesiz kalanlar ve sesli konuşmaktan korkanlara  diyorumki ;suriyeliler gibi ülkelerinizi kaybedince o saraylarınız ,iş yerleriniz paralarınız hiç bir şeyi satın almayacak ve Suriyeliler gibi gideceğiniz bir TÜRKİYE'DE olmayacak. “vatanımız bayrağımız devletimiz onurumuzdur. Biz kendimize yakışanı yaptık devletimize sahip çıkmak bize onurdur. İşte Suriye’nin Irak’ın halini görüyoruz devletsizlik ortada. İnsanların yurtları yuvaları yok perişan haldeler yazık günah. 

Hepimiz bu gemideyiz . Bu gemi batarsa hepimiz yok oluruz Allah devletimizin eksikliğini vermesin her zaman devletimizin yanındayız. Kendisinin talimatıyla tüm imkanlarımızı her daim seferber etmek bizim boynumuzun borcudur. Bu anlamlı plaketi bana vermeleri benim için çok büyük önem taşımaktadır sonsuz teşekkür ediyorum. Plaketi veren AK Parti Yenişehir ilçe başkanı avukat. M.Fatih Seyit bey’e de sonsuz minnetlerimi sunarım” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT