1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. İşadamı Hacı Fesih Atlı’dan yeni eğitim yılı mesajı
İşadamı Hacı Fesih Atlı’dan yeni eğitim yılı mesajı

İşadamı Hacı Fesih Atlı’dan yeni eğitim yılı mesajı

Özatlı Gıda Şen Piliç Diyarbakır Bayi Yönetim kurulu başkanı İş adamı Hacı Fesih Atlı, 2016 -2017 eğitim- öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

A+A-

Atlı mesajında, “Toplumların kalkınması rahat ve huzura ulaşmasının tek yolu bireylerinin iyi bir eğitim almasından geçmektedir.

2016-2017 eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, onlara en iyi imkanları sağlamaya çalışan ailelerinin ve ülkenin her köşesinde büyük fedakarlıklarla hizmet veren öğretmenlerimizin coşkusunu yürekten paylaşıyorum. Öğrencilerimizin okul öncesinden, üniversiteye kadar çağın gereklerine uygun eğitim almaları, teknolojik imkanları en yüksek seviyede kullanmaları ve eğitim fırsatlarından aynı derecede faydalanmaları için, hüküm etlerimiz döneminde en büyük bütçeyi eğitime ayırarak, büyük eğitim atılımları gerçekleştirildi.  
 
 Eğitime ve insana yapılan yatırımın geleceğe yatırım olduğunu biliyor bu anlayış içinde geleceğe yön verecek projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. Yeni ve büyük Türkiye yolunda, çocuklarımızı ve gençlerimizi yarınlara en iyi biçimde hazırlamakta kararlıyız, emin adımlarla hedeflerimize doğru ilerliyoruz.

Bu vesile ile öğretmenlerimize, çocuklarımızın yetiştirilmesindeki büyük fedakarlıkları, emekleri ve gönüllerinden gelen sevgi için teşekkür ediyorum. Onların bu çabası daha iyi bir Türkiye, daha iyi bir gelecek için en büyük güvencemizdir. Bu düşünceyle ilköğretim haftasını kutluyor, 2016-2017 eğitim- öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyorum'' ifadelerine yer verdi. 

HABERE YORUM KAT