1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. İşadamı Ergin yeni eğitim ve öğretim yılını kutladı
İşadamı Ergin yeni eğitim ve öğretim yılını kutladı

İşadamı Ergin yeni eğitim ve öğretim yılını kutladı

Sur Özergin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Süleyman Ergin öğrencilerin ve öğretmenlerin yeni eğitim ve öğretim yılını kutladı.

A+A-

Sur Özergin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Süleyman Ergin, yaptığı yazılı açıklamada eğitim öğretim yılını kutlayarak, geleceğin şekillenmesinde herkesin ortak noktada buluştuğu yeni bir eğitim yılına daha girdiklerini söyledi. 

Ergin, “Tatilin ardından çocuklarımızın tekrar okula başlamalarının heyecanını ortaklaşa yaşıyoruz. Öncelikle çocuklar tatil rehavetini bir an önce üstlerinden atmalılar. Derslerine odaklanarak ellerinden gelenin en iyisini yapmaları gerekiyor. Eğitim öğretim ile ilgili pırlantadan daha değerli evlatlarımızın okuyup bir makama gelmeleri bizleri sevindirir okumak en güzel bir sanattır değerli kıymetli öğretmenlerimize çok şey borçluyuz anne babalar çocuklarınıza sahip çıkınız okumanın yaşı yoktur hepimize görev düşüyor okuyup hem kendilerine hemde topluma faydalı olsunlar yeni eğitim yılı hayırlara vesile olsun Allah devletimizin eksikliğini vermesin” dedi. 

HABERE YORUM KAT