1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. İş Adamı Ergin’den 30 ağustos Zafer Bayramı kutlama Mesajı
İş Adamı Ergin’den 30 ağustos Zafer Bayramı kutlama Mesajı

İş Adamı Ergin’den 30 ağustos Zafer Bayramı kutlama Mesajı

Sur Özergin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Süleyman Ergin,30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

A+A-

İş adamı Ergin mesajında "Bir milletin vatan sevgisiyle, onuruyla verdiği bağımsızlık mücadelesi ve direnişinin yakın Türk tarihindeki karşılığı; 30 Ağustos 1922’de zaferle kazanılan Başkomutanlık Meydan Muharebesi’dir.

94. yılını kutladığımız bu zafer, vatan toprağı işgal altında bulunan bir milletin, yokluklara rağmen azimle, inançla ve kararlılıkla toprağını nasıl müdafaa edebileceğini, büyük bedeller ödeyerek de olsa yedi düvele göstermiştir. 

Bize düşende bu şanlı ecdadın torunları olarak şer odaklarına karşı bu aziz vatanı tarihimizden ve ecdadımızdan aldığımız ilhamla sonuna kadar korumaktır.

15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen darbe kalkışması örneğinde olduğu gibi milli birlik ve beraberliğimizi bozarak ülkemizde kaos ortamı yaratmaya ve nihayetinde de ülkemizi bölmek isteyen karanlık güçler iyi bilmelidir ki, devletimiz üzerinde oynanan kirli oyunlara milletimiz asla izin vermeyecektir. Dünya durdukça bu millet var olacak, varlığından, milli ve manevi değerlerinden, insanlığa ve barışa hizmetten asla taviz vermeyecektir.

Bu vesileyle başta bizlere bağımsızlığımızı armağan eden Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşları şehitlerimizi saygı ile anıyor, tüm ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum" dedi. 

HABERE YORUM KAT