1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. İş adamı Abay'dan Acu'ya destek
İş adamı Abay'dan Acu'ya destek

İş adamı Abay'dan Acu'ya destek

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Yenişehir İlçe Belediyesi bağımsız meclis üyesi adayı 'Derman Baba' lakaplı Yılmaz Acu, seçim çalışmaları kapsamında iş adamı Şehmus Abay'ı ziyaret etti.

A+A-

Halka hizmet için yola çıktığını ve amacının hizmetten başka bir şey olmadığını belirten Acu, iş adamı Şehmus Abay'ı uzun zamandır tanıdığını ve kendisine bu yolda çok destek sunduğunu belirtti.

Acu, “Bağımsız meclis üyesi adaylığına başvurduğumda zorlu bir yolculuğa çıktığımı biliyordum. Ama Şehmus Abay gibi dostlarımın desteğiyle bu yarıştan zaferle ayrılacağımın inancındayım. Böyle harika bir ortamda beni ağırlamaları beni çok mutlu etti. Kendisine binlerce kez teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Abay, Acu'yu çok uzun zamandır tanıdığını ifade etti. Abay, “Yılmaz Acu kardeşimi uzun yıllardır tanıyorum, yardımseverliği ile her zaman gündemdedir. Çok güzel çalışmaları var örnek bir insan. Yılmaz Acu bir değerdir, böylesi yardımseverlerin yardımları hiçbir zaman unutulmayacaktır.

Biz Derman Baba'ya güveniyoruz, şuan Diyarbakır'da seçimlerin favorisi Yılmaz Acu'dur, tek başına sivil toplum örgütüdür ve Diyarbakır'da gündemde ve Diyarbakır'ın böyle değerlere sahip çıkacağına inancım tamdır. Şimdiden hayırlı olsun, başarılar dilerim” diye konuştu.

(YRT-SO-Y)

HABERE YORUM KAT