1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. İphone 7 ve İphone 7 Plus bilgileri internete sızdı!
İphone 7 ve İphone 7 Plus bilgileri internete sızdı!

İphone 7 ve İphone 7 Plus bilgileri internete sızdı!

Apple'ın büyük bir merakla beklenen telefonları İphone 7 ve İphone 7 Plus bilgi ve görüntüleri internete sızdı. Peki Apple'ın yenileri İphone 7 ve İphone 7 Plus'ın özellikleri neler olacak? İşte tüm ayrıntıları ile yeni nesil İphone...

A+A-

Teknoloji devi Apple markasının piyasaya süreceği İphone 7 ve İphone Plus hakkında çeşitli iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Son olarak İphone 7 ve İphone 7 Plus'ın görüntülerinin internete sızdığı haberi ortalığı karıştırdı. İşte İphone 7 ve İphone 7 Plus'ın internete sızan bilgi ve görüntüleri...

Apple’ın eylül ayında tanıtacağı akıllı telefonu iPhone 7 için her şey artık netleşti diyebiliriz. Şimdiye kadar gelen sızıntılar, ve analistlerin tahminleri ile iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın nasıl bir tasarıma ve hangi özelliklere sahip olacağını ortaya çıkardı.

--2210260.jpeg
Apple’ın bu yıl tanıtacağı iPhone 7 modellerinin iPhone 6S’e göre yükseltme olacağı söyleniyor ve şirketin asıl bombayı 2017’de patlatacağı söyleniyor. iPhone’un ilk tanıtılışının 10. Yılı nedeniyle Apple, 2017 model iPhone modelinde büyük değişikliklere yer verecek. Söylentiler arasında kavisli kenardan ekrana tasarım bile bulunuyor.

Ancak şimdilik iPhone 7’ye odaklandık ve telefonun sızıntılarının yanısıra gelen bilgiler ve sızdırılan görseller doğrultusunda konsept tasarımları da gelmeye başladı. Popüler konsept tasarımcı Martin Hajek, iPhone 7 modellerinin son sızdırılan bilgilerine dayanarak hazırladığı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus konseptini yayınladı.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT