1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. İphone 7 kulaklığı kablosuz mu olacak?
İphone 7 kulaklığı kablosuz mu olacak?

İphone 7 kulaklığı kablosuz mu olacak?

Apple'ın dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan akıllı telefonu İphone yeni nesli İphone 7'de sıradışı yenilikler yapmaya hazırlanıyor. İphone 7 kulaklıkları kablosuz mu olacak? İşte merak edilen soruların yanıtları ve İphone 7'den son gelişmeler...

A+A-

İphone 7 Apple fanları tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Apple İphone 7 ile beraber birçok yeniliğe imza atmayı planlıyor. İphone 7 kulaklıklarının kablosuz olacağı iddiası ortalığı karıştırmaya yetti. Şimdiden İphone 7 için sırada bekleyen Apple tutkunları bu gelişmeyi büyül bir sevinçle karşıladılar. İşte tüm detaylarıyla İphone 7...

Apple’ın uzun bir süredir gündemde olan yeni modeli iPhone 7, beraberinde çok önemli bir değişiklikle gelecek. Kullanıcıların pek memnun olmayacağı bu değişiklik ise birçoğunuzun bildiği gibi iPhone 7’nin 3.5 mm’lik kulaklık girişinden yoksun olarak gelecek olması.
 
iPhone 7 Özellikleri
 
iPhone 7 hakkındaki tüm detayları bir araya getirdik. Peki, iPhone 7 ne zaman tanıtılacak? iPhone...
Bu konuda oldukça kararlı gözüken Apple’ın ilk başlarda Lightning girişini kullanan bir kulaklık ile karşımıza çıkacağı söyleniyordu. Ancak yaşanan son gelişme iPhone 7 modelinde kablosuz kulaklığa da yer verilebileceği yönünde.

--2286696.jpeg
AirPod Geliyor!

Apple’ın yeni kablosuz kulaklığında kullanması beklenilen isim olan AirPod isminin haklarını ABD’de alan Apple, dolayısıyla iPhone 7 modelinde kulaklık girişinin olmayacağını ve kablosuz kulaklık kullanılacağına dair ilk resmi ipucunu vermiş oldu.

iPhone 7 kutu içeriğinde yer alması beklenen EarPods görüntülendi. iPhone 7'ye ait olduğu...
Ortaya çıkan son raporlarda iPhone 7 modelinde Lightning portundan girişi sağlanan kulaklıkların kullanılacağı ortaya atılmıştı. AirPod’ların ise ayrı olarak mı satılacağı yoksa bir sürpriz yapılarak kutu içerinden mi çıkacağı henüz bilinmiyor.

Ancak temennimiz iPhone 7 modelinin Lightning girişini kullanan kulaklar yerine kablosuz AirPod kulaklarla gelmesi yönünde.

HABERE YORUM KAT