1. HABERLER

  2. SPOR

  3. İnternette Açık Artırma ile Satılık Futbolcu
İnternette Açık Artırma ile Satılık Futbolcu

İnternette Açık Artırma ile Satılık Futbolcu

Satılık fantastik forvetin ardından şimdi de satılık libero çıktı...

A+A-

İnternetten satılık fantastik forvetin ardından şimdi de Konya Fenerbahçe Spor Kulübü'nde top koşturan genç libero İhsan Dağ sanal alemde transfer olacağı kulübü arıyor. Dağ, kendini "Sert ve rakip takımın forvet oyuncusuna şans tanımayan bir libero oyuncusu" olarak tanımlıyor!

Geçtiğimiz aylarda internette www.gittigidiyor.com açık arttırma sitesinde kendisini açık arttırmaya çıkaran ve 6.100 YTL teklif üzerine yeni kulübüyle sözleşme imzalayan 'Fantastik Forvet'in ardından Konya Fenerbahçe Spor’da oynayan genç yetenek İhsan Dağıdan, üçüncü ligde futbol oynamak üzere aynı sitede taliplerini bekliyor.

İhsan Dağ kendini ‘sert ve rakip takımın forvet oyuncusuna şans tanımayan bir libero oyuncusu’ olarak tanımlıyor. Şu an ikinci amatör kümede top koşturan futbolcu 3. Lig’den bir takımla sözleşme imzalamak istiyor. Oynadığı 25 maçta 7 gol asisti bulunan Dağıdan, ‘tüm maçlarda banko oynadığını ve takımının değişmez ismi olduğunu’ iddia ediyor.

'Üniversiteli genç stoper' 500 YTL peşin ve aylık 500 YTL maaşla sözleşme yapmak üzere, takımını coşturacak, müthiş goller attıracak çevik ve iddialı bir libero oyuncusu arayan kulüpleri bekliyor!