1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. ‘İnsanlığa hizmete devam ediyoruz’
‘İnsanlığa hizmete devam ediyoruz’

‘İnsanlığa hizmete devam ediyoruz’

Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl Başkanı Atilla Kaymaz, Erdemliler Hareketi’nin bir insanlık hareketi olduğunu belirterek, “Her geçen gün büyüyoruz, insanlığa hizmete devam ediyoruz” diye konuştu.

A+A-

Geçtiğimiz 1 Kasım seçimlerini değerlendirmek adına açıklamalarda bulunan Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl Başkanı  Atilla Kaymaz, ülkenin bütün dünyanın büyük merakla takip ettiği bir seçimi geride bıraktığını söyledi.

Dernekleri hakkında da konuşan Kaymaz, “Erdemliler hareketi bir insanlık hareketidir ,her zaman mazlumun fakirin  yardıma muhtaç insanların yanındadır onun için her zaman kapımız herkese açıktır parti gözetmeksizin insanlara faydalı olacak bir dernektir. Her geçen gün büyüyoruz hizmete insanlığa devam ediyoruz” dedi.


1 Kasım seçimlerinde AK Parti’nin itibarlı ve güvenini artırmış bir sonuçla kazandığını sözlerine ekleyen Kaymaz, “Ülkemiz bütün Dünya’nın da büyük merakla takip ettiği bir seçimi geride bıraktı.

Seçimde Ak Parti, kaybettiği düşünülen itibar ve güvenini daha iyi bir sonuçla kazandığını bütün dünyaya göstermiş oldu. Bu zorlu süreçte gerek parti teşkilatları gerekse STK’ların bir çoğu ülkedeki istikrarın sağlanması için gece gündüz demeden çalışmalar yürüttü. Bizler de daha iki ay gibi kuruluş geçmişi olan Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl Başkanlığı olarak gerek yaptığımız ziyaretler de gerekse Derneğimize yapılan ziyaretlerde ayırım fark etmeksizin herkesi ve her kesimi kucaklayıcı bir tutum sergilediğimize inanıyoruz. Bu inancımızı desteleyen seçim sürecinde ve sonrasında yaptığımız çalışmaların ürünü olarak tebrik mesajları ve telefonları aldık.

Halka doğru adresi telkin ederek bir anlamda iktidarın emin ellere verilmesinde katkı sağladık. Bölgemiz yıllardır bir kötü savaş içinde acılar çekmiş artık huzur istiyoruz insanlar  ölmesin insanca yaşamak varken ölümler insanlarımıza yakışmıyor inanıyoruz güzel günler gelecek herkes huzurlu bir ortam yaşayacaktır. Ekonomimiz düzelecek istikrar gelecek güven duyduğumuz parti de AK Parti’dir. Hiçbir kimseyi ötekileştirmedik  din dil  ,ırk ayırım asla yapmadık hep kapımıza gelenlere güler yüzle davrandık sıkıntılarını gidermeye çalıştık binlerce dua aldık halkımızdan  insan olmanın gereğini insanlarımıza yaptık. STK’lar önemlidir herkes elini taşın altına koymalıdır.

Cumhuriyet tarihinin  en başarılı hükümeti ak parti hükümetidir. Ak Parti fakirin mazlumun ,işçinin memurun esnafın yanındadır bunu unutmamak lazım halkımız  tek başına iktidar dedi bundan da büyük bir anlam çıkartmak gerekiyor diye düşünüyorum. Halkımız tarihi bir mesaj verdi tek başına iktidar olmasını için” diye konuştu.
    

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler