1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. İnoksan gazlı kombi fırın Diyarbakır'da şeflerle buluşuyor
İnoksan gazlı kombi fırın Diyarbakır'da şeflerle buluşuyor

İnoksan gazlı kombi fırın Diyarbakır'da şeflerle buluşuyor

Kullanıcılarının ihtiyacına en verimli şekilde yanıt verebilen, yüksek teknolojinin sunduğu en uzun ömürlü ürünleri sunan İnoksan, Gazlı Kombi fırını geliştirdi.

A+A-

İnoksan gazlı kombi fırın şimdi de Diyarbakır'da şeflerle buluşuyor.Gazlı Kombi (Buharlı) fırını deneyimletmek amacıyla tadım etkinlikleri düzenleyen İnoksan, şeflerle bir araya gelmeye devam ediyor. Ankara Atılım Üniversitesi'nden sonra ki durağı Diyarbakır olan mutfağın lideri, 26 Eylül Perşembe günü Diyarbakır'da şeflerle buluşacak. Urfa yolu üzerinde bulunan Malabadi Hotel'de düzenlenecek olan eğitime mutfağın asıl sahipleri aşçılar, satınalma ve F&B müdürleri, işletme sahipleri ve sektörün önde gelen birçok ismi katılacak. Pişirme etkinliğinde İnoksan'ın Eğitmen ve Danışman Şefi Rıfat Sınmaz'ın Gazlı Kombi (Buharlı) fırın ile pişireceği lezzetler misafirlere ikram edilerek, fırının pişirme performansı test edilecek.

Gazlı Kombi (Buharlı) fırına ait katılımcılara teknik bilgiler de verecek olan Sınmaz; et, tavuk, balık, sebze, unlu mamuller, tatlılar gibi birçok farklı yiyeceğin fırında nasıl pişirileceğini, püf noktalarını, fırının sağladığı kolaylıkları, tasarrufları ve daha birçok bilgiyi 4 saat boyunca misafirler ile paylaşacak.

Profesyonel mutfaklarla 1980 yılından bu yana ilkleri buluşturan İnoksan, Ar-Ge çalışmalarının başarılı sonuçlarını her daim alıyor. Gazlı kombi (Buharlı) fırın, yüksek teknolojinin sunduğu premix yanma sistemi ile yüzde 90–95 oranında verimli yanma performansı ile enerji tasarrufu sağlıyor. Yanmış gazların yemeklere temasını engelleyen fırınlar, aynı zamanda mükemmel tasarımı ile can güvenliği, hijyen, ergonomi ve pişirme arabasının fırının içine girmesi ile kullanım kolaylığı açısından da önemli avantajlar sağlıyor. Gazlı Kombi (Buharlı) fırın birçok yemeği aynı anda pişirebilme, hızlı soğutma, tek tuşla yemek pişirme, et probu, 4 adet fan hız ayarı, el duşu gibi özellikleri ile mutfak profesyonellerinin işini kolaylaştırıyor…

Gazlı Kombi (Buharlı) fırın ile üst düzey tasarruf…

Kombi fırının sahip olduğu konveksiyonlu pişirme, banket yemek pişirme, buharlı pişirme, konveksiyon+buhar (kombi), düşük sıcaklık buhar pişirme konumları ile her türlü yemeği pişirmek mümkün!

HABERE YORUM KAT