1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İnadına Aşk'ta neler oldu?
İnadına Aşk'ta neler oldu?

İnadına Aşk'ta neler oldu?

İnadına Aşk'ta heyecan devam etti. Fox Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi İnadına Aşk'ın yayınlanan bölümünde izleyenler nelerle karşılaştı? İşte İnadına Aşk son bölüm ve detaylar.

A+A-

İnadına aşk dizisi yepyeni bir bölümle ekranlara geldi. fox tv'nin ilgi çeken dizisi İnadına Aşk'ın dün akşam yayınlanan bölümü de yine heyecan doluydu. İşte İnadına Aşk son bölüm ve detaylar..

Erkekler inatçı, kadınlar inatçı,aşk hepsinden inatçı...
 
Yapımcılığını Sinegraf’ın üstlendiği, başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can Yaman’ın paylaştığı, Türkiye’nin en önemli yönetmenlerinden Osman Sınav’ın ilk romantik komedi dizisi İnadına Aşk, her yaştan gencin gözdesi olacak.
 
İnadına Aşk; içinde aşk, sevgi, nefret ve Oyun dolu bir romantik komedi dizisi. Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne’nin, Aras Teknoloji’nin yakışıklı ve çapkın patronu Yalın’ın yanında işe girmesiyle başlar.
 
Tamamen zıt karakterler olan Defne ve Yalın’ın birbirlerinden nefret etmesi ve sürtüşmeleriyle başlayan hikaye, Defne’nin maço ağabeyi Çınar’ın müdahaleleriyle iyice karışır. Ama asıl cümbüş, Çınar’ın Yalın’ın kız kardeşi Yeşim’e aşık olmasıyla kopacaktır!

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler