1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İnadına Aşk'ta Defne'nin zor günü
İnadına Aşk'ta Defne'nin zor günü

İnadına Aşk'ta Defne'nin zor günü

İnadına Aşk dizisi izleyenlerine yine heyecanı bol bir bölümle geliyor. İzleyiciler tarafından ilgiyle takip edilen dizinin bu akşam yayınlanan bölümünde yine kahkaha var. İşte İnadına Aşk yeni bölüm ve detaylar..

A+A-

İnadına Aşk yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıkıyor. Fox Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi İnadına Aşk'ın bu akşam yayınlanan bölümünde neler oluyor? İşte İnadına Aşk yeni bölümden ve detaylar..

İnadına Aşk'ın yeni bölümünde Satır Celal'in Yeşim ile Tehdit ettiği Çınar, kendince önlem larak Yeşim'i Defne'nin evine kapatıyor. Defne ise Yalın'ın annesini bulmak için esrarengiz kutuyu arama çalışmalarını sürdürüyor. Şömineye bakan Defne yüzü gözü kir içinde Yalın'a yakalanıyor. Yalın Defne'yi dışarı çıkararak hortumla ıslatıyor ve neler çevirdiğini öğrenmeye çalışıyor. Bu sırada Defne hortumu eline geçirince Yalın2ın kaçacak yeri kalmıyor.

Bölüm Tarihi: 22/10/2015
 
İnadına Aşk yeni bölümleriyle her Perşembe FOX'ta!
 

 
16. Bölüm Özeti
 
Yalın'ı yangın merdiveninde gören Toprak delirir ve Yalın'ın canına okur. Ama Yalın'ın söylediği bir söz, Toprak'ı gerçekten sarsar. Bu kavga, onların ilişkilerinde yeni ve sağlam bir dönemin ilk adımı olacaktır. Leyla ise, Yalın'a yaptıkları yüzünden Toprak'la küser. Toprak'ın kendisini affettirebilmek için epey uğraşması gerekecektir. Defne de bir yandan abisini protesto ederken bir yandan Yalın'a karşı koymaya çalışır. Ama Yalın, Defne'nin direncini kırmak için her yolu denemektedir. Defne hem Yalın'a karşı koyar, hem de aşık olduğu adamın çocukluk travmasını atlatabilmesi için Yalın'ın annesinin peşine düşer.

Deniz ile Ezgi'nin ilişkileri ise daha başlangıçta büyük bir sınavın eşiğindedir; Ezgi'nin kıskançlık krizlerinin. Deniz geçmişinden gelen izlenimini yıkabilecek midir? Yeşim, Çınar'a bir sürpriz yapar ve onu nikah günü almak üzere nikah dairesine götürür. Ama Çınar aynı gün, asıl büyük sürprizle karşılaşacaktır.

HABERE YORUM KAT