1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İnadına Aşk yeni bölüm
İnadına Aşk yeni bölüm

İnadına Aşk yeni bölüm

Fox TV'nin sevilerek izlenen dizisi İnadına Aşk son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Son bölümde e Ezgi’nin peşinde dolaşan Deniz, sonunda Ezgi’yi pes ettirip kahvaltı sözü aldı. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? İnadına Aşk yeni bölüm fragmanı ya

A+A-

Fox TV'nin sevilerek izlenen dizisi İnadına Aşk son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Son bölümde e Ezgi’nin peşinde dolaşan Deniz, sonunda Ezgi’yi pes ettirip kahvaltı sözü aldı. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? İnadına Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandığı an haberimizde olacak..

İNADINA AŞK BÖLÜM FRAGMANI

Defne’nin yaptığı numara başına çok işler açar. Kendi başına açtığı iş yetmemiş gibi, Yalın’ın da sakat kalmasına sebep olunca, kaçacak yeri kalmayan Defne cezasına razı gelir. Bu ceza Defne’yi hiç ummadığı bir sürprizle karşı karşıya getirecektir.
 
Yeşim ve Çınar’ın ise aralarında ki aşkı çok büyük bir sınav beklemektedir. Toprak engeliyle karşılaşan iki aşık ciddi anlamda yol ayrımına gelirler. Diğer tarafta ise Ezgi’nin peşinde dolaşan Deniz, sonunda Ezgi’yi pes ettirip kahvaltı sözü alır. Ancak Deniz’i gittiği yerde , Ezgi tarafından hazırlanan farklı bir sürpriz beklemektedir.
 
Yapımcılığını Sinegraf’ın üstlendiği, başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can Yaman’ın paylaştığı, Türkiye’nin en önemli yönetmenlerinden Osman Sınav’ın ilk romantik komedi dizisi İnadına Aşk, her yaştan gencin gözdesi olacak.
 
İnadına Aşk; içinde aşk, sevgi, nefret ve Oyun dolu bir romantik komedi dizisi. Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne’nin, Aras Teknoloji’nin yakışıklı ve çapkın patronu Yalın’ın yanında işe girmesiyle başlar.
 
Tamamen zıt karakterler olan Defne ve Yalın’ın birbirlerinden nefret etmesi ve sürtüşmeleriyle başlayan hikaye, Defne’nin maço ağabeyi Çınar’ın müdahaleleriyle iyice karışır. Ama asıl cümbüş, Çınar’ın Yalın’ın kız kardeşi Yeşim’e aşık olmasıyla kopacaktır!

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler