1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İnadına Aşk son bölümü ekrana kilitledi!
İnadına Aşk son bölümü ekrana kilitledi!

İnadına Aşk son bölümü ekrana kilitledi!

İnadına Aşk dizisi yepyeni bir bölümle daha izleyicilerinin ekranlarına geldi. Fox Tv ekranlarının sevilerek izlenen yazlık dizisi İnadına Aşk'ın yayınlanan son bölümünde neler oldu? İşte İnadına Aşk son bölüm ve detaylar..

A+A-

İnadına Aşk dizisi son bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına geldi. Fox Tv'nin yaz ekranlarına eğlence getiren dizisi İnadına Aşk'ın 7. bölümünde neler oldu? İşte İnadına Aşk son bölüm  ve detaylar..

7. Bölüm Özeti
 
Bölüm Tarihi: 13/08/2015 

 
Yalın, Çınar ve Deniz, ortadan kaybolan kızların peşine düşerler. Şile'de Ezgi'yi bekleyen geçmişinden gelen tatsız sürpriz, kızların oradan aceleyle uzaklaşmasına sebep olur. Nereye gideceklerine karar vermeye çalışırlarken, Defne, Yalın tarafından kıskıvrak yakalanır. İstanbul'a dönmek istemeyen Defne'ye Yalın'ın önerdiği çözüm her şeyin daha da karışmasına yol açacaktır.
 

 
İnadına Aşk 6. bölümde neler olmuştu:
 
Defne’nin yaptığı numara başına çok işler açar. Kendi başına açtığı iş yetmemiş gibi, Yalın’ın da sakat kalmasına sebep olunca, kaçacak yeri kalmayan Defne cezasına razı gelir. Bu ceza Defne’yi hiç ummadığı bir sürprizle karşı karşıya getirecektir. Yeşim ve Çınar’ın ise aralarında ki aşkı çok büyük bir sınav beklemektedir. Toprak engeliyle karşılaşan iki aşık ciddi anlamda yol ayrımına gelirler. Diğer tarafta ise Ezgi’nin peşinde dolaşan Deniz, sonunda Ezgi’yi pes ettirip kahvaltı sözü alır. Ancak Deniz’i gittiği yerde , Ezgi tarafından hazırlanan farklı bir sürpriz beklemektedir.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler