1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İnadına Aşk 9. bölümde neler olacak?
İnadına Aşk 9. bölümde neler olacak?

İnadına Aşk 9. bölümde neler olacak?

İnadına Aşk dizisi ekranları şenlendirmeye devam ediyor. Fox Tv'nin yaza özel dizisi İnadına Aşk'ın bu hafta yayınlanacak bölümü yine heyecan ve kahkaha dolu. İşte İnadına Aşk yeni bölümden fragman ve detaylar..

A+A-

İnadına Aşk dizisi yepyeni bir bölümle daha izleyenlerinin ekranlarına çıkmaya hazırlanıyor. Fox Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi İnadına Aşk'ın bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte İnadına Aşk yeni bölümden detaylar..

9. Bölüm Özeti
 
İnadına Aşk, yeni bölümüyle Salı 20.00'de FOX'ta!

İNADINA AŞK 8. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
İnadına Aşk son bölümünde kızlar, Çınar'ın arkasından yine gizli işler çevirmeye hazırlanıyordu. Şile tatilini erkeklerden uzak geçirmek istemelerine rağmen, hayallerini gerçeğe dönüşmeyen kızları bu kez keyifli anlar bekliyordu. Yeşim-Çınar aşkını öğrenen Yalın'dan izin çıktı. Defalarca dudak dudağa gelmelerine rağmen kendilerini geri çeken Defne ve Yaman cephesinde ise sürpriz gelişmeler yaşandı. Yalın, Defne'ye aşkını itiraf etti. İkili yağmur altında öpüştü. Dizinin sürekli atışan bir diğer çifti Ezgi ve Deniz ikilisi ise barış ilan etti. Sürekli çekişen çift, bu kez birbirlerine çok yakın davrandı.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler