1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İnadına Aşk 8.bölüm
İnadına Aşk 8.bölüm

İnadına Aşk 8.bölüm

İnadına Aşk'ın yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölümde neler yaşanacağı büyük merak konusu oldu.

A+A-

Heyecanla beklenen İnadına Aşk 8.bölüm fragmanı yayınlandı. İnadına Aşk dizisinin yeni bölümünden şaşırtıcı kareler ve detayları haberimizde.

 
Fox Tv'nin yaz sezonunda sevilen dizilerinden biri olmayı başaran İnadına Aşk'ın 8.bölümünde yaşanan gelişmeler olayların seyrini değiştiriyor. 
 
Yapımcılığını Sinegraf’ın üstlendiği, başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can Yaman’ın paylaştığı, Türkiye’nin en önemli yönetmenlerinden Osman Sınav’ın ilk romantik komedi dizisi İnadına Aşk, Perşembe saat 20.00'de FOX TV'de.
 
İNADINA AŞK 8.BÖLÜM FRAGMANI İZLE
 


 
''inadına Aşk'' 7.bölümde ne olmuştu?
 
 
Yalın, Çınar ve Deniz, ortadan kaybolan kızların peşine düşerler. Şile'de Ezgi'yi bekleyen geçmişinden gelen tatsız sürpriz, kızların oradan aceleyle uzaklaşmasına sebep olur. Nereye gideceklerine karar vermeye çalışırlarken, Defne, Yalın tarafından kıskıvrak yakalanır. İstanbul'a dönmek istemeyen Defne'ye Yalın'ın önerdiği çözüm her şeyin daha da karışmasına yol açacaktır.
 
 
GENEL HİKAYE
 
 
İnadına Aşk; içinde aşk, sevgi, nefret ve oyun dolu bir romantik komedi dizisi. Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne’nin, Aras Teknoloji’nin yakışıklı ve çapkın patronu Yalın’ın yanında işe girmesiyle başlar.
 
Tamamen zıt karakterler olan Defne ve Yalın’ın birbirlerinden nefret etmesi ve sürtüşmeleriyle başlayan hikaye, Defne’nin maço ağabeyi Çınar’ın müdahaleleriyle iyice karışır. Ama asıl cümbüş, Çınar’ın Yalın’ın kız kardeşi Yeşim’e aşık olmasıyla kopacaktır!

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler