1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İnadına Aşk 7. yeni bölüm tanıtımı
İnadına Aşk 7. yeni bölüm tanıtımı

İnadına Aşk 7. yeni bölüm tanıtımı

İnadına Aşk dizisi yepyeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Fox Tv'nin beğenilerek takip edilen dizisi İnadına Aşk'ın dün akşam yayınlanan son bölümünde neler oldu? İşte İnadına Aşk son bölüm ve detaylar..

A+A-

Sevilen dizi İnadına Aşk'ın gelecek hafta yayınlanacak 7. bölüm fragmanı yayınlandı.

Kızlar kısa süreli bir tatile çıkarken erkeklerde peşlerinden gider. Yalın ile Defne yine Çınar'dan kaçma çabası içine girerler. 

 

 

6. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sevilen dizi'nin baş karakteri Defne'nin yaptığı numara Yalın'ın sakatlanmasına neden oldu. Defne Yalın'ın kestiği cezaya razı olurken bu cezanın soununda kendisini bir sürpriz beklemektedir. 

Ağabey Toprak engeli ile karşı karşıya kalan Yeşim ve Çınar ayrılığın eşiğine gelirler. Deniz Eginin peşinden koşmaya devam ederken sonunda ondan bir yemek sözü alır. Bu yemekte Ezginin Denize bir sürpriz hazırlamıştır.

İŞTE 6. BÖLÜM TANITIMLARI

 

İnadına Aşk 6. bölüm 2. fragmanı

 

 

İnadına Aşk 6. bölüm 1. fragmanı

Yapımcılığını Sinegraf’ın üstlendiği, başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can Yaman’ın paylaştığı, Türkiye’nin en önemli yönetmenlerinden Osman Sınav’ın ilk romantik komedi dizisi İnadına Aşk, her yaştan gencin gözdesi olacak.
 
İnadına Aşk; içinde aşk, sevgi, nefret ve Oyun dolu bir romantik komedi dizisi. Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne’nin, Aras Teknoloji’nin yakışıklı ve çapkın patronu Yalın’ın yanında işe girmesiyle başlar.
 
Tamamen zıt karakterler olan Defne ve Yalın’ın birbirlerinden nefret etmesi ve sürtüşmeleriyle başlayan hikaye, Defne’nin maço ağabeyi Çınar’ın müdahaleleriyle iyice karışır. Ama asıl cümbüş, Çınar’ın Yalın’ın kız kardeşi Yeşim’e aşık olmasıyla kopacaktır!

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler