1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İnadına Aşk 30. bölüm
İnadına Aşk 30. bölüm

İnadına Aşk 30. bölüm

Fox Tv'nin sevilen romantik komedisi İnadına Aşk 30. bölüm fragmanı yayınlandı.

A+A-

20 Ocak Çarşamba günü ekrana gelecek İnadına Aşk 30. bölüm fragmanında Defne ve Yalın evleniyor. İnadına Aşk 30. bölüm fragmanı ile izleyiciyi ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. İnadına Aşk 30. bölüm fragmanı ve tüm detayları.

 

Türkiye'nin en önemli yönetmenlerinden Osman Sınav'ın ilk romantik komedi dizisi İnadına Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen sahneleriyle merakla beklenen İnadına Aşk 29. bölüm fragmanları ve yeni gelişmeler.
 
Sürprizlerle dolu romantik komedi dizisi İnadına Aşk 29. yeni bölüm fragmanı ile izleyiciyi ekrana kilitledi.. Açelya Topoğlu, Can Yaman, Nilay Duru ve Eren Vurdem gibi genç ve dinamik isimlerin kadrosunda yer aldığı İnadına Aşk yepyeni bölümleriyle yeni gününde ekrana gelmeye hazırlanıyor.
 
İNADINA AŞK SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR
 
Kayınçoların görümgeleri kaçırması olayı Barutçu ve Aras ailelerine bomba gibi düşer. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Süreyya Dede sıkıyönetim ilan ederken Barutçu Apartmanı'nda Toprak Barutçu diktatörlüğü devri başlar. Defne'yi Toprak'ın asla bulamayacağı bir yere götüren Yalın bu aşk için her şeyi yapmaya kararlıdır. 
 
Defne ise hem kırgın hem kızgındır ve Yalın'a direnmeye kararlıdır. Ama mağara adamı Yalın, bu direnci kırmak için elinde bir yüzükle Defne'nin önünde diz çökmeyi bile göze almıştır. Çınar ise karısını kaçırdığı ve bu evlilikte borusunu öttürdüğü için mutludur ama başına geleceklerden haberi yoktur. Yeşim kaçırıldığı evde iki cephede birden savaşmaya başlar. Hem onu kaçıran kocasıyla hem de onu geri vermek isteyen kaynanası Pembe Sultan'la. 
 
Yeşim'e beklenmedik bir destek verip sosyal medyada kız kaçırmaya karşı kampanya başlatan Habibe, en büyük desteği Adem'den görür. Ama bu arada Toprak da İblis'i kaçakların peşine takmıştır ve İblis Yalın'ın izini sürerken Aslı'yla karşılaşınca olanlar olur. İlk görüşte aşk, İblis'i de vurmuştur. Polat ise abisinin Defne'yi bulup bir odaya kilitlemeyi planladığını öğrenince elindeki pasaport kozunu kullanarak Nehir'in yardımını alır ve Defne ile Yalın'ın peşine düşer. Kardeşini onlardan önce bulacak, Yalın Aras'tan da, Toprak Barutçu'dan da kurtaracaktır.


 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler