1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İnadına Aşk 20. bölüm
İnadına Aşk 20. bölüm

İnadına Aşk 20. bölüm

İnadına Aşk dizisi 20. yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Fox Tv'nin sevilerek izlenen dizisi İnadına Aşk'ın bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte İnadına Aşk yeni bölümden detaylar..

A+A-

İnadına Aşk dizisi yeni bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Fox Tv'nin beğenilerek takip edilen dizisi İnadına Aşk'ın 20. bölümünde neler olacak? İşte İnadına Aşk yeni bölümden detaylar..


İnadına Aşk 19. bölümde neler olmuştu:

19. Bölüm Özeti
 
Yeşim’i bırakmamaya kararlı olan Defne, zorla kendini de kaçırttırır. Kızların kaybolduğunu anlayan Yalın ve Çınar, Toprak ve Deniz’le bir araya gelip ne yapacaklarını düşünürlerken Satır’dan telefon gelir. Satır kızları bırakacaktır ama bir şartı vardır. Aras ve Barutçu erkekleri, Satır’ın şartını yerine getirmek için kara kara düşünürlerken diğer tarafta kara kara düşünen biri daha vardır: İblis! Defne ve Yeşim, İblis’i canından bezdirmeyi başarırlar. Bu arada Defne’nin aklına süper bir fikir gelir.
 
Defne ve Yalın’ın zekaları, kızların kurtulmasına yetecek midir? Yaşanan bu zor zamanlar, Toprak ve Leyla’nın ilişkisini yeni bir aşamaya taşırken Ezgi ve Deniz'in ilişkisini ise çıkmaza sokar. Defne ve Yeşim kurtulunca Ezgi’nin yanına gelen Deniz, Ezgi’nin kıskançlık senaryolarıyla karşılaşınca sinirlenir. Deniz, Ezgi’nin güven sorununa daha ne kadar katlanabilecektir? Defne tüm bu kaçırılma macerası süresince İblis'i canından bezdirmekle kalmayıp bir de onu Yalın'ın annesinin peşine takınca olaylar içinden çıkılmaz bir hal alır.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler