1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İnadına Aşk 2. bölümünde neler oldu?
İnadına Aşk 2. bölümünde neler oldu?

İnadına Aşk 2. bölümünde neler oldu?

İnadına Aşk dizisi 2. bölümüyle izleyicilerinin ekranlarına geldi. Fox Tv'nin yaza özel dizisi İnadına Aşk'ın dün akşam yayınlanan bölümünde neler oldu? İşte İnadına Aşk 2. bölümden detaylar..

A+A-

İnadına Aşk dizisi 2. bölümüyle ekranlara geldi. İlk bölümü izleyiciler tarafından beğeni toplayan Fox Tv'nin yaza özel dizisi İnadına Aşk'ın dün akşam yayınlanan bölümünde de yine kahkaha ve heyecan birarada. İşte İnadına Aşk yeni bölümden fragman ve detaylar..


 İnadına Aşk 1. bölümde neler olmuştu:
 
Erkekler inatçı, kadınlar inatçı,aşk hepsinden inatçı...
 
Yapımcılığını Sinegraf’ın üstlendiği, başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can Yaman’ın paylaştığı, Türkiye’nin en önemli yönetmenlerinden Osman Sınav’ın ilk romantik komedi dizisi İnadına Aşk, her yaştan gencin gözdesi olacak.
 
İnadına Aşk; içinde aşk, sevgi, nefret ve oyun dolu bir romantik komedi dizisi. Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne’nin, Aras Teknoloji’nin yakışıklı ve çapkın patronu Yalın’ın yanında işe girmesiyle başlar.
 
Tamamen zıt karakterler olan Defne ve Yalın’ın birbirlerinden nefret etmesi ve sürtüşmeleriyle başlayan hikaye, Defne’nin maço ağabeyi Çınar’ın müdahaleleriyle iyice karışır. Ama asıl cümbüş, Çınar’ın Yalın’ın kız kardeşi Yeşim’e aşık olmasıyla kopacaktır!

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler